Zamknij

Selina Kyle w "The Batman" nie będzie jeszcze Catwoman. Zoe Kravitz o swojej roli [WIDEO]

07.05.2021 14:27
The Batman Catwoman
fot. SplashNews.com/East News

"The Batman" wciąż jeszcze czeka na swoją premierę. Do sieci wyciekło zakulisowe nagranie, w którym Zoe Kravitz wraz z reżyserem i producentem filmu opowiada o roli Seliny Kyle.

"The Batman" to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów ostatnich lat, którego premiera zdaje się być przesuwana w nieskończoność. Choć pierwszy (i dotychczas jedyny) zwiastun produkcji zapowiadał, że trafi ona na ekrany w 2021 roku, ostatnia aktualizacja przyniosła smutne wieści o zmianie tego terminu na marzec 2022. Fani Batmana i Roberta Pattinsona muszą więc uzbroić się w cierpliwość i póki co zadowalać się zdjęciami i materiałami wideo związanymi z nadchodzącym filmem. Tych niestety też jest jak na lekarstwo - tym bardziej cieszy nowe zakulisowe wideo dotyczące Catwoman w wykonaniu Zoe Kravitz, które wyciekło do sieci z początkiem maja 2021.

"The Batman": Zoe Kravitz jako Catwoman. Twórcy o nowej wersji bohaterki [WIDEO]

Nowy zakulisowy materiał z filmu "The Batman" skupia się na postaci Catwoman. A dokładniej na bohaterce, która dopiero się nią stanie, gdyż jak słyszymy z ust reżysera, Matta Reevesa - Mamy tu Seline Kyle, która nie jest jeszcze Catwoman. Zoe Kravitz mówi natomiast, że jej bohaterka walczy w imieniu wszystkich tych, którzy nie potrafią sami o siebie walczyć, i właśnie to najbardziej łączy ją z Batmanem. Czego jeszcze dowiadujemy się z tego krótkiego materiału wideo? Zobaczcie sami:

"The Batman": O czym będzie? Kto jest kim w nowym filmie?

Zdjęcia do "The Batman" zakończono w marcu 2021 roku. Zoe Kravitz i pozostałe występujące w nim gwiazdy miały przed sobą nie lada wyzwanie. Postaci, w które się wcielają, były już tak wiele razy kreowane na ekranie, że pokazanie ich w świeży, nieoczywisty sposób wymagało olbrzymich umiejętności. Na szczęście Matt Reeves powierzył to zadanie naprawdę utalentowanym artystom. W filmie (prócz córki Lenny'ego Kravitza) występują Robert Pattinson (Batman), Andy Serkis (Alfred), Jeffrey Wright (Komisarz Gordon), John Turturro (Carmine Falcone) i Colin Farrell (Pingwin).

W przedstawieniu ikonicznych bohaterów w nowym świetle z pewnością pomógł im charakter nadchodzącego filmu. "The Batman" nie będzie bowiem kolejną opowieścią o genezie Mrocznego Rycerza ani też historią osadzoną w filmowym uniwersum DC. Twórcy zapowiadają, że ich dzieło to mroczny, pełnokrwisty kryminał, zrealizowany w stylistyce noir. Czy spełni wysokie oczekiwania fanów? Przekonamy się 4 marca 2022 roku, kiedy "The Batman" trafi do kin.

RadioZET.pl/Heroic Hollywood