Zamknij

Jessica Chastain jako tajna agentka. Zobacz zwiastun thrillera „The 355”

06.10.2020 11:12

„The 355” to thriller szpiegowski w gwiazdorskiej obsadzie. Co już wiemy o najnowszej produkcji z Jessicą Chastain? Kiedy film trafi do kin?

Jessica Chastain jako tajna agentka. Zobacz zwiastun thrillera „The 355”
fot. Jen Lowery / SplashNews.com/East News

The 355” to thriller szpiegowski, opowiadający o grupie agentek specjalnych z różnych części globu, które muszą połączyć siły, aby razem powstrzymać grupę złoczyńców, którzy chcą doprowadzić do katastrofy na światową skalę. Tytuł filmu nawiązuje do kryptonimu pierwszej kobiecej amerykańskiej agentki specjalnej.

„The 355” – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie zwiastun filmu „The 355”, prezentujący sekwencje rozpędzonej akcji. Materiał prezentuje się następująco:

„The 355” – obsada i ekipa

Reżyserem filmu jest Simon Kinberg, scenarzysta filmowy, najlepiej znany ze scenariuszy do produkcji z serii „X-Men”, czy pierwszego „Sherlocka Holmesa”, który zadebiutował w roli reżysera filmem „X-Men: Dark Phoenix” z 2019 roku. Scenariusz do filmu powstał w głowie Theresy Rebeck, odpowiedzialnej za skrypt do seriali „Smash”, „The Divide”, czy „Stróż prawa”.

Na ekranie zebrała się prawdziwa plejada gwiazd. Jessica Chastain, Diane Kruger, Penelope Cruz, Lupita Nyong’o, Bingbing Fan, Edgar Ramirez, Sebastian Stan, Emilio Insolera i Jason Wong.

„The 355” – kiedy premiera?

Premiera filmu przewidziana jest na 15 stycznia 2021 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie obraz miałby trafić do polskich kin, ale najpewniej nastąpi to w okolicach amerykańskiej premiery.

loader