Zamknij

"Teściowie": Maja Ostaszewska i Marcin Dorociński w komedii o weselu z piekła rodem [ZWIASTUN]

17.06.2021 16:06
"Teściowie": Maja Ostaszewska i Marcin Dorociński w komedii o weselu z piekła rodem [ZWIASTUN]
fot. materiały prasowe NEXT FILM

"Teściowie" to zwariowana polska komedia, która zadebiutuje 10 września 2021 roku. O czym opowie film z Mają Ostaszewską i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych? Zobaczcie zwiastun.

Nadciąga film zarówno dla wszystkich miłośników, jak i przeciwników wesel. "Teściowie" w reżyserii Kuby Michalczuka to coś na kształt polskiej wersji "Dzikich historii" (lub rodzimego odpowiednika - "Ataku paniki"), czyli opowieść o tym, jak ludziom zwyczajnie puszczają nerwy. W sieci ukazał się właśnie pierwszy zwiastun i musimy przyznać, że zapowiada się ciekawie. Sami zobaczcie.

Zobacz także: Najlepsze polskie komedie wszech czasów. TOP 40, które trzeba zobaczyć

"Teściowie" - Maja Ostaszewska i Marcin Dorociński w zwiastunie komedii

W trakcie seansu będziemy świadkami dość nietypowej zabawy weselnej, albowiem zabraknie na niej... państwa młodych. Cóż powiem począć, gdy do ślubu ostatecznie nie dochodzi, a wesele zostało opłacone? Tytułowi teściowie postanawiają bawić się w najlepsze, jednak niesnaski pomiędzy rodzinami doprowadzają do eskalacji tragi-komicznego konfliktu.

W oficjalnym opisie fabuły czytamy:

Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. I to jaką! Dwie rodziny różni wszystko - pochodzenie, status, zawartość portfela, gust. Rodzice pana młodego i panny młode początkowo są w szoku. Co takiego się stało? Kto zawinił? Co z weselem? Czy witać gości? Grać muzykę? Polewać wódkę? Kto pokroi tort? Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamieniają się w publiczne pranie brudów. Aż wreszcie wybucha prawdziwa bomba… A tymczasem, wesele rozkręca się w szaloną imprezę. I nikomu nie przeszkadza brak młodej pary.

Reżyser filmu przyznał, że "Teściowie" to produkcja przywodząca na myśl nasze ulubione kultowe komedieW tym filmie śmiejemy się z nas samych, tak jak w kultowych komediach, które jako widzowie wszyscy kochamy. Kontrast wojny i świetnej zabawy przeplata tu się w każdej scenie. Jest to oś narracji całego filmu, która wywołuje uśmiech za każdym razem, gdy te dwa żywioły na siebie wpadają.

"Teściowie" - kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada utalentowany reżyser reklamowy Kuba Michalczuk, dla którego "Teściowie" są fabularnym debiutem. Scenariusz wyszedł spod ręki Marka Modzelewskiego, za produkcję odpowiada AKSON STUDIO ("Atak paniki", "W lesie dziś nie zaśnie nikt"), zaś funkcję dystrybutora pełni NEXT FILM ("W jak morderstwo", "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", "365 dni").

W rolach głównych wystąpili Maja Ostaszewska i Marcin Dorociński jako rodzice pana młodego oraz Izabela Kuna i Adam Woronowicz w roli rodziców panny młodej. Premiera filmu "Teściowie" odbędzie się 10 września 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/ Next Film