Zamknij

Taniec z gwiazdami: Damian Kordas z kolejnym sukcesem. Poprowadzi prestiżową galę

Maciej Friedrich
04.12.2019 11:08
Taniec z gwiazdami: Damian Kordas z kolejnym sukcesem. Poprowadzi prestiżową galę
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Damian Kordas, zwycięzca 10. edycji „Tańca z gwiazdami”, doskonale radzi sobie w show-biznesie. Kucharz otrzymał kolejną propozycję. Poprowadzi galę Miss Supranational 2019 u boku jednej z gwiazd stacji BBC.

Damian Kordas zwyciężył w finałowym odcinku 10. edycji „Tańca z gwiazdami. Popularny w internecie kucharz pokonał w finale Barbarę Kurdej-Szatan przez wielu uważaną za faworytkę programu. Damian udziałem w programie zyskał jeszcze większą popularność i z pewnością ma zamiar to wykorzystać. Jak informuje „Super Express”, już otrzymał kolejną propozycję. Kordas poprowadzi finał 11. edycji Miss Supranational.

Damian Kordas poprowadzi finał Miss Supranational 2019. Czy zatańczy?

Damiana mamy zobaczyć już w piątek, 6 grudnia w roli prowadzącego finałową galę konkursu piękności Miss Supranational 2019, w której udział bierze 77 kandydatek z całego świata. Zwycięzcy „Tańca z gwiazdami” towarzyszyć będzie znana z BBC Anita Jones. 

Pojawiły się doniesienia, że Damian podczas finału zaprezentuje także swoje taneczne umiejętności. Za choreografię finału odpowiada bowiem Janja Lesar, taneczna partnerka Kordasa w „Tańcu z gwiazdami”. Za muzyczną oprawę gali odpowiadać będą takie gwiazdy jak Piotr Cugowski i Doda. Z kolei najpiękniejszą kandydatkę wybierać będzie jury w składzie: Ola Szwed, Sandra Kubicka i Mariusz Czerkawski

Być może to początek medialnej kariery Damiana Kordasa.

RadioZET.pl/se.pl/MF