Zamknij

TOP filmy na Netflixie. Sportowa komedia z Adamem Sandlerem pobiła serca widzów [TOP 10]

15.06.2022 11:45
Rzut życia
fot. Scott Yamano/Netflix

Netflix podaje listę popularnych na platformie filmów. Największym zainteresowaniem cieszy się sportowa komedia z Adamem Sandlerem. Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

TOP filmów na Netflixie. W bibliotece Netflixa można znaleźć wiele filmów - tych oryginalnej produkcji, na licencji czy dokumentów. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także"Prawnik z lincolna", sezon 2: czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie?

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim komedię z Adamem Sandlerem. Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne filmy na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazła się komedia sportowa "Rzut życia". Jest to opowieść o losach koszykarskiego łowcy talentów. Mężczyzna poznaje gracza z trudną przeszłością i pomimo wszystkich przeciwności zamierza zabrać go do Stanów Zjednoczonych. Bohater postanawia udowodnić, że zawodnik zasługuje na miejsce w NBA.

Drugą pozycję zajmuje film "Drzewa pokoju". To poruszający dramat, który ukazuje życie czterech różnych kobiet. Dzieli je niemal wszystko, jednak nawiązują wyjątkową więź w obliczu ludobójstwa w Rwandzie.

Podium zamyka film sensacyjny "Przechwycenie". To historia oficerki, która walczy z terrorystami. Złoczyńcy wymierzyli w USA skradzione rakiety nuklearne. Zaczyna się przerażająca walka z czasem.

Netflix: TOP 10 filmów [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 filmów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Rzut życia"
  2. "Drzewa pokoju"
  3. "Przechwycenie"
  4. "Miłość jest blisko"
  5. "Perfekcyjne połączenie"
  6. "Morze Czarne"
  7. "Kod Merkury"
  8. "Nie zadzieraj z fryzjerem"
  9. "Wyzwanie dla kumpla"
  10. "Annabelle: Narodziny zła"

Zobacz takżeTOP seriali na Netflixie. Lider od tygodni ten sam [TOP 10]

RadioZET.pl

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+