Zamknij

TOP filmy na Netflixie. Melodramat zmiażdżył konkurencję [TOP 10]

04.08.2022 14:03

Netflix podaje listę popularnych na platformie filmów. Największym zainteresowaniem cieszy się melodramat, który jest prawdziwym wyciskaczem łez. Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Purpurowe serca
fot. Materiały prasowe Netflix

TOP filmów na Netflixie. W bibliotece Netflixa można znaleźć wiele filmów - tych oryginalnej produkcji, na licencji czy dokumentów. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także: Spadkobiercy Monroe bronią roli Any de Armas w "Blondynce". Jakie są zarzuty widzów?

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim film "Purpurowe serca". Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne filmy na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Pierwsze miejsce zajmuje melodramat "Purpurowe serca". Jest to historia o losach początkującej piosenkarki oraz żołnierza. Para bez pamięci się w sobie zakochuje, pomimo tego, że dzieli ich więcej niż łączy.

Drugą pozycję zajmuje natomiast polska produkcja, czyli film "Za duży na bajki". To historia rozpieszczonego chłopca, którego matka nie bez powodu znika. Bohater musi dojrzeć i zrozumieć, co jest w życiu najważniejsze.

Podium zamyka najdroższa produkcji w historii Netflixa, czyli film "Gray Man" z Ryanem Goslingiem. Jest to opowieść o losach oficera CIA, który odkrywa kompromitujące sekrety agencji. Jego śladem rusza agent socjopata, który wyznaczył nagrodę za jego głowę.

Netflix: TOP 10 filmów [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 filmów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Purpurowe serca"
  2. "Za duży na bajki"
  3. "Gray Man"
  4. "Powtórka"
  5. "Potępienie"
  6. "Morska bestia"
  7. "Perswazje"
  8. "Niebezepieczne związki"
  9. "Aspiracje"
  10. "Pierwsze zdjęcie"

Zobacz także: Najpopularniejsze seriale Netflixa. Mnóstwo nowości na początek miesiąca [TOP 10]

loader

RadioZET.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +