Zamknij

TOP filmy na Netflixie. Komedia romantyczna zostawiła konkurencję w tyle [TOP 10]

25.05.2022 13:08

Netflix podaje listę popularnych na platformie filmów. Największym zainteresowaniem cieszy się produkcja "Perfekcyjne połączenie". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Perfekcyjne połączenie
fot. Vince Valitutti/Netflix

TOP filmów na Netflixie. W bibliotece Netflixa można znaleźć wiele filmów - tych oryginalnej produkcji, na licencji czy dokumentów. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także: „The Gray Man“: zwiastun najdroższego filmu Netflixa. Za kamerą bracia Russo [WIDEO]

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim komedię romantyczną "Perfekcyjne połączenie" z Victorią Justice i Adamem Demosem. Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne filmy na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazł się film "Perfekcyjne połączenie". Jest to komedia romantyczna, która przedstawia historię importerki win z Los Angeles. Dziewczyna zamierza pozyskać ważnego klienta, dlatego podejmuje pracę na australijskiej owczej farmie, gdzie poznaje miejscowego łamacza serc.

Na drugim miejscu jest film "Toskania". Tym razem to opowieść o życiu duńskiego kucharza, którzy wybiera się do Toskanii, by sprzedać firmę ojca. Na miejscu poznaje kobietę, która skłania go do tego, by przemyślał sytuację, ale też sprawia, że mężczyzna zupełnie inaczej patrzy na swoje życie.

Podium zamyka holenderska komedia romantyczna o tytule "F*uck Love Too". Jest to historia przyjaciół, którzy nie mają szczęścia w miłości, dlatego zwracają się do siebie o pomoc. To jednak początek wielu niezręcznych sytuacji.

Netflix: TOP 10 filmów [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 filmów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Perfekcyjne połączenie"
  2. "Toskania"
  3. "F*ck Love Too"
  4. "Powrót do liceum"
  5. "jackass 4.5"
  6. "Krime Story. Love Story"
  7. "2012"
  8. "Nieobliczalni 2"
  9. "Rodzina idealna"
  10. "Oczy anioła"
loader

Zobacz także: „Królowa“: pierwszy zwiastun serialu Netflixa o drag-queen z Andrzejem Sewerynem [WIDEO]

RadioZET.pl