Zamknij

TOP filmy na Netflixie. Chris Hemsworth podbija platformę [TOP 10]

22.06.2022 13:23

Netflix podaje listę popularnych na platformie filmów. Największym zainteresowaniem cieszy się film z Chrisem Hemsworthem w roli głównej. Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Kadr z filmu "Pajęcza Głowa"
fot. Courtesy of Netflix

TOP filmów na Netflixie. W bibliotece Netflixa można znaleźć wiele filmów - tych oryginalnej produkcji, na licencji czy dokumentów. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także: Polska komedia romantyczna w globalnym zestawieniu Netflixa. O czym opowiada?

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim film z Chrisem Hemsworthem. Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne filmy na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazł się film "Pajęcza Głowa". W naukowca wciela się Chris Hemsworth. To historia mężczyzny, który przebywa we współczesnym więzieniu i zastanawia się, do czego służą wpływające na emocje leki, które podaje mu farmaceutyczny geniusz.

Drugą pozycję zajmuje natomiast polska komedia romantyczna o tytule "Parada serc". Ona jest młodą i ambitną dziewczyną, która robi karierę w Warszawie. Jej słabością jest przeraźliwy strach przed psami. Pewnego dnia dziewczyna musi wyjechać służbowo do Krakowa, gdzie poznaje jego - uroczego wdowca z synem i psem. Ich przypadkowe spotkanie wywraca wszystko do góry nogami, a między bohaterami rodzi się uczucie.

Podium zamyka natomiast argentyński thriller "Gniew boży". Luciana jest przekonana, że za śmierć jej bliskich jest odpowiedzialny znany pisarz, dla którego niegdyś pracowała. Dziewczyna zwraca się do dziennikarza o pomoc w ujawnieniu prawdy.

Netflix: TOP 10 filmów [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 filmów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

loader
  1. "Pajęcza głowa"
  2. "Parada serc"
  3. "Gniew boży"
  4. "Kolizja"
  5. "Jennifer Lopez: Halftime"
  6. "Rzut życia"
  7. "Zakładnik"
  8. "Sezon na misia"
  9. "Centauro"
  10. "Fatalna miłość"

Zobacz także: "Nic o mnie nie wiecie", sezon 2: czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie?

RadioZET.pl

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+