Zamknij

TOP filmy na Netflixie. Amerykańska komedia zdominowała zestawienie [TOP 10]

18.05.2022 12:00
Powrót do liceum
fot. Boris Martin/Netflix

Netflix podaje listę popularnych na platformie filmów. Największym zainteresowaniem cieszy się produkcja "Powrót do liceum". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

TOP filmów na Netflixie. W bibliotece Netflixa można znaleźć wiele filmów - tych oryginalnej produkcji, na licencji czy dokumentów. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także: Netflix zwalnia pracowników. Z firmy musi odejść 150 osób, w większości zatrudnionych w Kalifornii

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim amerykańską komedię "Powrót do liceum" z Rebel Wilson. Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne filmy na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazł się film "Powrót do liceum". Film przedstawia losy dziewczyny, która podczas występu cheerleaderek niefortunnie upadła i zapadła w dwudziestoletnią śpiączkę. Dziewczyna ma 37 lat i chce spełnić swoje marzenie z liceum i zostać najpopularniejszą dziewczyną.

Na drugim miejscu znalazł się polski film o tytule "Krime Story. Love Story". Krime i Wajcha są najlepszymi przyjaciółmi. Mają oni okazję do zarobienia dużych pieniędzy. Człowiek, na którego dostają zlecenie jest ojcem dziewczyny, dla której Krime stracił głowę.

Podium zamyka hiszpański film o tytule "Rodzina idealna". Lucia nie jest zachwycona tym, że rodzina dziewczyny swojego syna jest bardzo dziwna. Kobieta nie zdaje sobie sprawy, jak duży wpływ będą oni mieli na jej życie.

Netflix: TOP 10 filmów [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 filmów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Powrót do liceum"
  2. "Krime Story. Love Story"
  3. "Rodzina idealna"
  4. "Nieobliczalni 2"
  5. "Zamachowiec"
  6. "Nasz Ojciec"
  7. "365 dni: ten dzień"
  8. "Sonic: Szybki jak błyskawica"
  9. "Bezsenność we dwoje"
  10. "Ocean's 8"

Zobacz także: HBO Max z wielkimi hitami. Co się pojawi na platformie? [TYTUŁY]

RadioZET.pl