Zamknij

TOP filmy na Netflixie. "365 dni: Ten dzień" nie ma sobie równych [TOP 10]

10.05.2022 14:05
365 dni Ten dzień
fot. Karolina Grabowska/Netflix

Netflix podaje listę popularnych na platformie filmów. Największym zainteresowaniem cieszy się produkcja "365 dni: Ten dzień". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

TOP filmów na Netflixie. W bibliotece Netflixa można znaleźć wiele filmów - tych oryginalnej produkcji, na licencji czy dokumentów. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także: TOP seriali na Netflixie. Polska produkcja cieszy się największym zainteresowaniem [TOP 10]

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim film "365 dni: Ten dzień". Produkcja jest oparta na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne filmy na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu uplasował się film "365 dni: Ten dzień" na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Produkcja jest obecnie jednym z najchętniej oglądanych tytułów na całym świecie. Pierwsza część trafiła na Netflix w 2020 roku i z marszu stała się hitem, dlatego Netflix postanowił się zająć w stu procentach produkcją przy kolejnym filmie. W "365 dni: Ten dzień" Laura i Massimo są szczęśliwą parą, biorą nawet ślub i nie potrafią bez siebie żyć. Nie jest jednak powiedziane, że ich relacja będzie miała szczęśliwe zakończenie.

Na drugim miejscu znalazł się również polski film - "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" z Alicją Bachledą-Curuś i Mikołajem Roznerskim w rolach głównych. To kontynuacja filmu z 2016 roku o tytule "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Bohaterowie są starsi po pięć lat, ale czy dojrzalsi? Można się przekonać podczas seansu.

Podium zamyka kolejna polska produkcja - "Furioza". Jest to opowieść o losach kiboli i policjantki, która wykorzystuje byłego ukochanego do tego, by dostać się do tego środowiska i mieć dowody na skazanie przedstawicieli grupy. W produkcji występują między innymi Weronika Książkiewicz, Mateusz Banasiuk czy Mateusz Damięcki.

Co jeszcze jest popularne na Netflixie i jakie filmy oglądają Polacy?

Netflix: TOP 10 filmów [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 filmów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "365 dni: Ten dzień"
  2. "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"
  3. "Furioza"
  4. "Poskromienie złośnicy"
  5. "Gierek"
  6. "Obława w Silverton"
  7. "365 dni"
  8. "Podróż poślubna z mamą"
  9. "Tajemnice Marilyn Monroe. Nieznane nagrania"
  10. "Sonic: Szybki jak błyskawica"

Zobacz także: Ezra Miller wyrzucony z filmu "The Flash"? Szefowie Warner Bros. zabrali głos w sprawie

RadioZET.pl

Polskie filmy i seriale XXI wieku, które stały się międzynarodowymi hitami [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Album Online/East News