Zamknij

TOP filmy na Netflix. Na pierwszym miejscu produkcja o kobiecie, która walczy z terrorystami [TOP 10]

09.06.2022 13:55

Netflix podaje listę popularnych na platformie filmów. Największym zainteresowaniem cieszy się polska produkcja "Przechwycenie". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Przechwycenie
fot. Brook Rushton/Netflix

TOP filmów na Netflixie. W bibliotece Netflixa można znaleźć wiele filmów - tych oryginalnej produkcji, na licencji czy dokumentów. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także: "Akademia Dobra i Zła" trafi do fanów "Harry'ego Pottera". Jest zapowiedź nowego filmu Netflixa

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim film sensacyjny o tytule "Przechwycenie". Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne filmy na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazł się film sensacyjny "Przechwycenie". Jest to opowieść o losach oficerki. Kobieta walczy z terrorystami, którzy wymierzyli w USA skradzione rakiety nuklearne. Poniżej można zobaczyć oficjalną zapowiedź filmu.

Drugą pozycję zajmuje natomiast "Wyzwanie dla kumpla". Jest to film z 2019 roku, który przedstawia losy pewnej grupy znajomych. Postanawiają oni wygrać główną nagrodę w turnieju pełnym szalonych wyzwań.

Podium zamyka natomiast "Morze Czarne". Jest to produkcja z 2015 roku, w której występują m.in. Jude Law i Scoot McNairy. W filmie widzowie śledzą losy kapitana okrętów podwodnych. Mężczyzna ma ukraść złoto z zatopionego podczas wojny statku. 

Netflix: TOP 10 filmów [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 filmów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Przechwycenie"
  2. "Wyzwanie dla kumpla"
  3. "Morze Czarne"
  4. "Miłość jest blisko"
  5. "Anabelle. Narodziny zła"
  6. "Sully"
  7. "Perfekcyjne połączenie"
  8. "Przeznaczenie"
  9. "Nie zadzieraj z fryzjerem"
  10. "G.I. Joe: Czas kobry"

Zobacz także: Netflix prezentuje zapowiedź "Wednesday". Rodzina Addamsów powraca

RadioZET.pl