Zamknij

TOP 10 produkcji na Netflixie. Te tytuły wypada znać [LISTA]

19.07.2021 13:09
Jeszcze nigdy
fot. Courtesy of Netflix

Netflix podaje listę produkcji, które cieszą się na platformie zainteresowaniem użytkowników. Obecnie użytkownicy najchętniej oglądają serial "Jeszcze nigdy...". Co jeszcze warto zobaczyć na Netflixie? 

Co warto obejrzeć na Netflixie? Pomocą w trudnym wyborze może się okazać ranking prowadzony przez platformę, składający się z najchętniej oglądanych produkcji. Polscy widzowie oglądają przede wszystkim nowe odcinki serialu "Jeszcze nigdy...". Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce? 

Zobacz także: "Virgin River", sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy będzie czwarty sezon?

Netflix: co oglądać na platformie? [TOP 10]

Netflix na bieżąco aktualizuje ranking TOP 10 produkcji na platformie, by pomóc niezdecydowanym użytkownikom w wyborze odpowiedniego dla siebie filmu lub serialu, poprzez sugerowanie, co jest obecnie najczęściej wybierane przez innych użytkowników.

Największą popularnością cieszą się obecnie nowe odcinki serialu "Jeszcze nigdy...". Jest to opowieść o nastolatce, której marzeniem jest pełna akceptacja rówieśników oraz popularność. W 2. sezonie serialu w klasie pojawia się nowa koleżanka w klasie, a Devi ma coraz więcej okazji, by wykazać się odwagą.

Na drugim miejscu znalazł się film "Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" z Margot Robbie. Jest to opowieść o losach słynnej bohaterki tuż po rozstaniu z ukochanym Jokerem. Harley decyduje się dołączyć do innych superbohaterek, by stawić czoła królowi zbrodni. 

Podium zamyka polska produkcja, czyli serial "Rojst '97". Netflix przejął "Rojsta" od nieistniejącej już platformy Showmax i był to strzał w dziesiątkę. Widzowie i krytycy są zachwyceni produkcją. W serialu można zobaczyć plejadę polskich gwiazd: Dawida Ogrodnika, Magdalenę Różczkę, Łukasza Simlata, Andrzeja Seweryna, Zofię Wichłacz czy Grzegorza Damięckiego. Tym razem losy bohaterów są powiązane ze słynną powodzią, która nawiedziła południowo-zachodnią Polskę w 1997 roku.

W zestawieniu znajdziemy kilka nowości - między innymi nowy medyczny serial "The Good Doctor" i film "Rust Creek". Na popularności nie tracą seriale "Sex/Life", "Atypowy" i "Virgin River".

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Jeszcze nigdy..."
  2. "Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)"
  3. "Rojst '97"
  4. "The Good Doctor"
  5. "Virgin River"
  6. "Sex/Life"
  7. "Siedmiu wspaniałych"
  8. "Świnka Peppa"
  9. "Rust Creek"
  10. "Atypowy"

Zobacz także: Prace na planie 2. sezonu "Bridgertonów" wstrzymane przez COVID-19. Co z premierą?

RadioZET.pl