Zamknij

TOP 10 filmów na Netflix, które warto zobaczyć. Co jest obecnie najpopularniejsze?

21.09.2022 10:39

Netflix podaje listę popularnych na platformie filmów. Największym zainteresowaniem cieszy się "Zróbmy zemstę". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Zróbmy zemstę
fot. Kim Simms/Netflix

TOP filmów na Netflixie. W bibliotece Netflixa można znaleźć wiele filmów - tych oryginalnej produkcji, na licencji czy dokumentów. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także: 10 nowości Netflix w sam raz na jesień. Co oglądać?

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim film "Zróbmy zemstę". Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne filmy na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Pierwszą pozycję zajmuje film "Zróbmy zemstę" z Mayą Hawke i Camilą Mendes. Jest to opowieść o losach dawnej "królowej" ekskluzywnej prywatnej szkoły. Dziewczyna w tajemnicy umawia się z nową uczennicą, że każda z nich zemści się na wrogach tej drugiej.

Drugą pozycję objął polski film o tytule "Broad Peak". Produkcja była zapowiadana od lat i wreszcie się doczekała premiery. Film przedstawia losy Macieja Berbeki, polskiego himalaisty, który kierował się wielką odwagą i pasją do gór. To poruszający obraz, który wzruszy niejednego widza. W obsadzie między innymi Ireneusz Czop i Maja Ostaszewska.

Podium netflixowych nowości zamyka włoski film o tytule "Chłopcy z katolickiej szkoły". To produkcja z 2021 roku. Akcja filmu rozgrywa się w 1975 roku. Trzech uczniów prestiżowego męskiego liceum katolickiego popełnia zbrodnię, która szokuje całą szkołę i społeczność.

loader

Netflix: TOP 10 filmów [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 filmów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Zróbmy zemstę"
  2. "Broad Peak"
  3. "Chłopcy z Katolickiej Szkoły"
  4. "Księgowy"
  5. "Bezdech"
  6. "Kiedyś byłem sławny"
  7. "Przypadkowy przechodzień"
  8. "Miłość dla dorosłych"
  9. "Rekiny wojny"
  10. "Willa miłości"

Zobacz także: "Klub Północny": zwiastun nowego horroru od twórcy "Nawiedzonego domu na wzgórzu" [WIDEO]

RadioZET.pl

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.