Zamknij

TOP 10 filmów i seriali na Netflixie. Te tytuły nie mają sobie równych [LISTA]

12.07.2021 13:10

Netflix udostępnia listę produkcji, które cieszą się na platformie ogromnym zainteresowaniem użytkowników. Tym razem największa popularność przypadła polskiej produkcji - serialowi "Rojst '97". Co jeszcze warto zobaczyć na Netflixie? 

Rojst '97
fot. Robert Palka/Netflix

Co warto obecnie obejrzeć na Netflixie? Pomocny może się okazać ranking prowadzony przez platformę, składający się z najchętniej oglądanych produkcji. Polscy widzowie oglądają przede wszystkim serial "Rojst' 97". Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce? 

Zobacz także: Twórca "Nawiedzonego domu na wzgórzu" szykuje nowy horror dla Netflix. O czym opowie?

Netflix: co oglądać na platformie? [TOP 10]

Netflix na bieżąco aktualizuje ranking TOP 10 produkcji na platformie, by pomóc niezdecydowanym użytkownikom w wyborze odpowiedniego dla siebie filmu lub serialu, poprzez sugerowanie, co jest obecnie najczęściej wybierane przez innych użytkowników.

Największą popularnością cieszy się obecnie polski serial "Rojst '97", który Netflix przejął od nieistniejącej już platformy Showmax. Serial zbiera same pozytywne recenzje. Akcja rozgrywa się w latach 90., gdy okropna powódź nawiedziła południowo-zachodnią Polskę. W lesie na Gronach zostały znalezione kolejne ciała, ale wielka woda odsłoni też długo skrywane sekrety z czasów wojny.

Drugim najchętniej oglądanym serialem jest "Virgin River". Jest to opowieść o losach pielęgniarki, która pod wpływem żałoby, postanawia wyjechać z Los Angeles do małego miasteczka na północy Kalifornii. Jest ona zaskoczona tym, co tam zastanie. Serial składa się z 3 sezonów.

Podium zamyka hit ostatnich tygodni, czyli produkcja "Sex/Life". Serial przedstawia losy przykładnej żony i matki, która skrywa mroczną przeszłość. W pewnym momencie namiętności z dawnych lat biorą górę, a kobieta postanawia wprowadzić w swoim życiu seksualnym duże zmiany.

W zestawieniu znajdziemy kilka nowości - między innymi nowe odcinki ostatniego sezonu serialu "Atypowy" - czyli uwielbianego przez wielu widzów hitu Netflixa. Do zestawienia, po chwilowej nieobecności, wrócił też "Psi patrol", serial oglądany przez najmłodszych widzów.

loader

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Rojst '97"
  2. "Virgin River"
  3. "Sex/Life"
  4. "Major Grom: Doktor plagi"
  5. "Atypowy"
  6. "Przyjaciel z dzieciństwa"
  7. "Pokemon: Podróże - Seria"
  8. "Jak zostałem superbohaterem"
  9. "Psi patrol"
  10. "Lupin"

Zobacz także: Wiadomo, kto zastąpi Jodie Turner-Smith w prequelu "Wiedźmina". Netflix podał nazwisko aktorki

RadioZET.pl