Zamknij

Henry Cavill nadal będzie grał Supermana? Co planują szefowie Warner Bros.?

08.08.2022 10:53

Czy Henry Cavill powróci do roli Supermana w kolejnych produkcjach DC? Pojawiły się nowe informacje na temat przyszłości filmowego Człowieka ze Stali.

Człowiek ze stali - Henry Cavill - kadr z filmu DC
fot. WARNER BROS. PICTURES / Album/EAST NEWS

Co dalej z Supermanem granym przez Henry'ego Cavilla? Czy aktor powróci do swojej roli? A może w przyszłości zobaczymy kolejną osobę, wcielającą się w słynnego superbohatera z komiksów DC?

"Superman": Henry Cavill nadal będzie wcielał się w superbohatera DC?

Chociaż większość fanów jest zgodna, że Cavill urodził się, by grać jedną z najpopularniejszych oprócz Batmana postaci DC Comics, aktor wystąpił w tej roli tylko w trzech produkcjach Warner Bros. - filmach "Człowiek ze stali", "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" oraz "Lidze Sprawiedliwości". Premiera ostatniego tytułu miała miejsce w roku 2017. Od tego czasu Cavill zdążył wystąpić w kilku innych filmach i serialach, między innymi w dwóch sezonach "Wiedźmina" od platformy Netflix.

Fani filmów DC od dawna spekulują, co władze Warner Bros. planują zrobić z postacią Supermana. Czy czeka nas reboot i wybór nowego aktora do tej roli? A może Cavill w końcu powróci jako Człowiek ze stali? Jak podaje CBR, dziennikarze Erik Davis z Fandango i Umberto Gonzalez z The Wrap, donoszą o nowych informacjach dotyczących sprawy. Oto co na ten temat powiedział Gonzalez.

Jeśli [szefowie Warner Bros.] chcą zatrzymać [aktorkę z "Supergirl"] Sashę Calle i pwoołać do życia nowego Supermana, albo przywrócić Cavilla czy coś w tym rodzaju, to multiwersum musi zostać.

Davis zdradził natomiast niepotwierdzone informacje na temat odejścia Cavilla z serii.

Słyszałem historię, że poprosili [Cavilla, by został], ale on nie chce tego zrobić, nie chce wracać. 

Jednak według Gonzaleza "ludzie z Warnera lubią Cavilla jako Supermana".

Nie są to żadne potwierdzone informacje, ale rzucają trochę światła na sprawę. Pod nieobecność filmowego Supermana pojawiło się wiele teorii fanowskich - od zrebootowania postaci, przez wprowadzenie jej nowej wersji po stworzenie całego filmowego uniwersum DC od nowa. Na razie DCEU nadal funkcjonuje, a w planach Warner Bros. są kolejne produkcje, dziejące się w kinowym świecie.

"Black Adam": kiedy premiera kolejnego filmu DC?

Pierwszy w kolejce jest film opowiadający o mało znanej postaci z komiksów DC - Black Adamie. 5000 lat temu tytułowy bohater został obdarzony przez starożytnych bogów potężnymi mocami. Trafił jednak do grobowca, którego wiele wieków później udało mu się wydostać. Czy okaże się kolejnym superbohaterem? A może zagrozi całemu światu? W filmie "Black Adam" wyreżyserowanym przez Jaume'a Collet-Serrę wystąpili Dwayne Johnson, Noah Centineo, Aldis Hodge, Quintessa Swindell i Pierce Brosnan. "Black Adam" trafi do kin już 21 października 2022 roku.  

loader

RadioZET.pl/CBR