Zamknij

Emma Stone wróci do serii "Spider-Man"? Gwiazda "Cruelli" skomentowała plotki

01.06.2021 13:09
Emma Stone
fot. Invision/Invision/East News

Czy Emma Stone wróci do filmowej serii "Spider-Man"? Fani podejrzewają, że aktorka może zagrać ponownie Gwen Stacy. Co na to gwiazda "Cruelli"?

Czy istnieje możliwość, że w produkcji "Spider-Man: No Way Home" zobaczymy również Emmę Stone, która ponownie wcieli się w ukochaną Petera Parkera z serii "The Amazing Spider-Man"? Aktorka postanowiła skomentować domysły fanów Marvela.

"Spider-Man 3" - Emma Stone ponownie jako Gwen Stacy?

W nadchodzącym filmie z Tomem Hollandem w roli głównej wystąpią Jamie Foxx i Alfred Molina - aktorzy, którzy pojawili się w dwóch seriach o pajęczym herosie. Widzowie uważają, że w produkcji zobaczymy również Toby'ego Maguire'a i Andrew Garfielda - poprzednich odtwórców Spider-Mana, a co za tym idzie, innych aktorów z dwóch dawnych serii o bohaterze.

Jedną z nich ma być Emma Stone, obecnie kojarzona głównie z rolą nowego hitu Disneya pod tytułem "Cruella". W związku z niedawną premierą prequelu "101 dalmatyńczyków" gwiazda udzieliła wywiadu dla MTV News. Aktorka została zapytana wprost o rolę w "Spider-Man: No Way Home". Stone postanowiła odnieść się do plotek szerzonych przez fanów Marvela.

Słyszałam te plotki. Nie wiem, czy powinnam cokolwiek powiedzieć na ten temat, ale nie jestem zaangażowana w ten film. Nie jestem. Nie wiem, co powinno się odpowiedzieć jako była gwiazda tej serii.

Cóż, wygląda na to, że podejrzenia fanów jednak się nie spełnią. Zdaniem wielu internetowych plotek "Spider-Man: No Way Home" ma być produkcją, która przybliży widzom koncepcję multiwersum, a konkretnie zderzenia różnych alternatywnych wymiarów, podobnie jak było ukazane to w animacji "Spider-Man: Uniwersum". Oprócz obecności w obsadzie aktorów z poprzednich filmów o herosie na ten stan rzeczy ma wskazywać pojawienie się w produkcji Doktora Strange'a, granego przez Benedicta Cumberbatcha.

"Spider-Man: No Way Home" - kiedy premiera?

Fabuła "No Way Home" jest obecnie objęta tajemnicą i na razie trudno jest potwierdzić, bądź obalić pogłoski na jej temat. Pozostają więc nam zapewnienia aktorów. W obsadzie oprócz Toma Hollanda, Jamiego Foxxa, Alfreda Moliny i Benedicta Cumberbatcha znaleźli się ponadto Zenadya, Jacob Batalon, Marisa Tomei oraz Tony Revolori. Film "Spider-Man: No Way Home" w reżyserii Jona Wattsa trafi do kin 17 grudnia 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/MTV News