Zamknij

Zwiastun "Spider-Man: No Way Home" wyciekł do sieci. Co zdradza na temat filmu Marvela?

23.08.2021 11:32

Zwiastun "Spider-Man: No Way Home" trafił do sieci. Chociaż przedstawiciele Sony Pictures usunęli nagrania, pojawiły się opisy fragmentów scen z trailera filmu Marvela.

Spider-Man: Homecoming - Tom Holland - kadr z filmu Marvela
fot. Splash News/Columbia Pictures/EAST NEWS

Długo wyczekiwany zwiastun filmu "Spider-Man: No Way Home" wyciekł do sieci i wielu internatów miało okazję zobaczyć, co mówi na temat fabuły nadchodzącej fabuły.

"Spider-Man: No Way Home" - zwiastun wyciekł do sieci

Wśród nadchodzących produkcji na podstawie komiksów Marvela "Spider-Man: No Way Home" wydaje się być najbardziej wyczekiwanym filmem MCU 2021 roku. Wszystko przez plotki krążące wokół trzeciej części przygód pajęczego herosa, które sugerują, że zobaczymy połączenie kinowych historii o Spider-Manie.

Szef Marvel Studios niedawno zapowiedział, że trailer "Spider-Man: No Way Home" ukaże się w najbliższym czasie i chociaż nie podał konkretnej daty, wygląda na to, że zajawka jest już niemal gotowa. Jak podaje CBR, pod koniec sierpnia 2021 roku w mediach społecznościowych pojawił się przeciek zwiastuna. Chociaż Sony Pictures natychmiast interweniowało i skasowało wideo, istnieją osoby, które zdążyły je zobaczyć. Materiał był jednak w bardzo kiepskiej jakości (nagranie telefonem, nagrania z ekranu), ale o jego autentyczności miał świadczyć wielki znak wodny umieszczony na obrazie.

Według relacji osób, które widziały przeciek, w zwiastunie oprócz Toma Hollanda pojawi się zapowiadany od dłuższego czasu Benedict Cumberbatch, wcielający się ponownie w Doktora Strange'a. Trailer nie został jeszcze skończony, ponieważ brakuje w pewnych momentach efektów specjalnych, ale całość trwa podobno prawie trzy minuty, rozpoczyna się w momencie zakończenia filmu "Spider-Man: Far From Home" oraz potwierdza i obala pewne teorie snute od miesięcy przez fanów Marvela.

Warto pamiętać, że doniesienia o rzekomym zwiastunie nie muszą pokrywać się z prawdą. Równie dobrze wideo mogło być sprytnie zrobioną fałszywką, bazującą na niecierpliwości miłośników Spider-Mana, którzy nie mogą doczekać się pierwszego zwiastuna "No Way Home". Osoby, którym udało się zobaczyć przeciek, zarzekają się jednak, że materiał składał się wyłącznie z nowych scen.

"Spider-Man: No Way Home" - kiedy premiera filmu Marvela?

Fabuła "No Way Home" jest obecnie objęta tajemnicą i na razie trudno jest potwierdzić, bądź obalić pogłoski na jej temat. W obsadzie, oprócz Toma Hollanda i Cumberbatcha znaleźli się Zenadya, Jacob Batalon, Marisa Tomei, Tony Revolori, Jamie Foxx oraz Alfred Molina. Ci ostatni aktorzy pojawili się w dwóch odrębnych seriach filmowych poświęconych tytułowemu bohaterowi, stąd fani podejrzewają połączenie kinowych światów. Film "Spider-Man: No Way Home" w reżyserii Jona Wattsa trafi do kin 17 grudnia 2021 roku.

loader

 RadioZET.pl/CBR