Zamknij

Szef Marvela zdradził, kiedy zobaczymy zwiastun "Spider-Man: No Way Home"

20.08.2021 09:15

Czy zwiastun filmu "Spider-Man: No Way Home" w ogóle się ukaże? Szef Marvel Studios zabrał w głos w tej sprawie. Co powiedział Kevin Feige?

Avengers: Infinity War - Tom Holland - kadr z filmu Marvela
fot. Everett Collection /East News

Fani filmów Marvela od wielu miesięcy czekają na pierwszy zwiastun filmu "Spider-Man: No Way Home". Mimo że do premiery zostało już tylko kilka miesięcy, produkcja wciąż nie doczekała się trailera z prawdziwego zdarzenia. Czy podejrzenia o braku zapowiedzi są zasadne?

"Spider-Man: No Way Home" - kiedy zobaczymy zwiastun filmu Marvela?

Trzecia część przygód Spider-Mana, w którego wciela się Tom Holland to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów Marvela 2021 roku. Nie tylko dlatego, że pajęczy heros cieszy się dużą popularnością, ale przede wszystkim ze względu na plotki dotyczące fabuły nadchodzącej produkcji. Według domysłów fanów, w filmie zobaczymy efekt istnienia multiwersum, a co za tym idzie kilku Spider-Manów jednocześnie.

Oficjalnie na temat "Spider-Man: No Way Home" wiadomo niewiele. Fani liczyli, że pod koniec lata 2021 dostaną wymarzony zwiastun, ale trailera jak nie było, tak nie ma. O datę zapowiedzi filmu w rozmowie z portalem Comicbook.com został zapytany szef Marvel Studios - Kevin Feige. Co odpowiedział?

Do kin wchodzi "Shang-Chi", pojawił się właśnie nowy zwiastun "Eternals", ale tak, 17 grudnia, zobaczymy trzecią w naszej trylogii "Homecoming" stworzonej we współpracy z Sony i Jonem Wattsem z Tomem Hollandem w roli głównej. Mogę tylko zagwarantować, że zwiastun ukaże się przed premierą filmu.

Trudno byłoby oczekiwać trailera po premierze. Feige kroczy ewidentnie ścieżką, którą wytyczono jakiś czas temu. Twórcy pozwalają snuć fanom najdziksze teorie na temat fabuły filmu, by wzmagać ciekawość i podtrzymywać zainteresowanie wokół "Spider-Man: No Way Home". Tego typu taktyka działa lepiej niż niejeden zwiastun i osoby odpowiedzialne za marketing nowej części przygód Petera Parkera doskonale zdają sobie z tego sprawę. Wygląda więc na to, że na trailer "Spider-Man: No Way Home" przyjdzie nam jeszcze poczekać.

"Spider-Man: No Way Home" - kiedy premiera filmu Marvela?

Fabuła "No Way Home" jest obecnie objęta tajemnicą i na razie trudno jest potwierdzić, bądź obalić pogłoski na jej temat. W obsadzie, oprócz Toma Hollanda znaleźli się Zenadya, Jacob Batalon, Marisa Tomei, Tony Revolori oraz Jamie Foxx, Alfred Molina i Benedict Cumberbatch. Film "Spider-Man: No Way Home" w reżyserii Jona Wattsa trafi do kin 17 grudnia 2021 roku.  

loader

RadioZET.pl/Comicbook.com