Zamknij

"Spider-Man: No Way Home": kiedy premiera filmu Marvela? Jest pierwsza zapowiedź! [WIDEO]

25.02.2021 09:52

"Spider-Man: No Way Home" to nowy film Marvela, który wkrótce zadebiutuje na ekranach kin. Ujawniono właśnie tytuł, datę premiery, a także pierwszą zapowiedź wideo. Kiedy premiera filmu "Spider-Man: No Way Home"?

"Spider-Man: No Way Home": kiedy premiera filmu Marvela? Jest pierwsza zapowiedź! [WIDEO]
fot. Chuck Zlotnick. ?Columbia Pictures/courtesy Everett Collection/ East News

"Spider-Man: No Way Home" to obecnie jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów Marvel Studios. Zdjęcia do produkcji ruszyły dawno temu, a twórcy uraczyli nas właśnie pierwszą zapowiedzią wideo. Kiedy premiera "Spider-Man: No Way Home" i o czym opowie film? Szczegóły poniżej.

"Spider-Man: No Way Home" - pierwsza zapowiedź

Pierwsza zapowiedź filmu "Spider-Man: No Way Home" prezentuje się następująco:

"Spider-Man: No Way Home" to już trzecia odsłona solowych przygód Petera Parkera spod szyldu Marvel Studios. Szczegóły fabularne trzymane są obecnie w tajemnicy. Spekuluje się jednak, że w filmie pojawi się wątek multiwersum (między innymi za sprawą serialu "WandaVision") i zobaczymy kilka oblicz głównego bohatera.

"Spider-Man: No Way Home" - kiedy premiera filmu Marvela?

Premiera filmu "Spider-Man: No Way Home" odbędzie się 17 grudnia 2021 roku. W roli głównej powróci Tom Holland, a na ekranie towarzyszyć mu będą Zendaya, Tony RevoloriMarisa Tomei i Jacob Batalon, a także Benedict Cumberbatch w roli Doktora Strange'a

loader