Zamknij

"Spider-Man: No Way Home" zawiera zapowiedź "Thora 4"? Fan znalazł interesujący szczegół

28.12.2021 07:37

Czy w filmie "Spider-Man: No Way Home" pojawia się nawiązanie do fabuły filmu "Thor: Love and Thunder". Jeden z fanów wyłapał ciekawy Easter egg, który może być związany z nadchodzącą produkcją Taiki Waititiego. 

Spider-Man: No Way Home - Jamie Foxx - kadr z filmu Marvela
fot. Everett Collection/East News

Jeden z widzów filmu "Spider-Man: No Way Home" odkrył niezwykły szczegół, który może odnosić się do fabuły przyszłej produkcji Marvela - czwartej część przygód filmowego Thora. O co chodzi?

"Spider-Man: No Way Home" - Easter egg nawiązujący do fabuły "Thora 4"?

Najnowsza odsłona historii pajęczego herosa nie jest wyjątkiem. Film został naszpikowany dziesiątkami odniesień do komiksów Marvela, popkultury, ale również innych produkcji MCU. Według jednego z fanów, w "Spider-Man: No Way Home" pojawia się też jawne nawiązanie do fabuły "Thor: Love and Thunder".

Jak podje portal CBR, użytkownik Reddita KingEuronIIIGreyjoy twierdzi, że w filmie można zobaczyć szczegół dotyczący części fabuły kolejnego sequela serii o Thorze. Podczas transmisji wiadomości, na pasku informacyjnym pojawia się wiadomość o zawirowaniach politycznych w Nowym Asgardzie - miejscu na Ziemi, w którym osiedliły się niedobitki pobratymców Thora. Pasek zostaje ucięty w momencie, kiedy wspomniana jest osoba, której imię zaczyna się na literę "Z".

Osoby śledzące newsy na temat filmu "Thor: Love and Thunder" zapewne już wiedzą, do czego zmierza redditor. Kilka miesięcy temu potwierdzono, że w filmie Taiki Waititiego wystąpi Russel Crowe. Według przecieków aktor wcieli się w Zeusa - greckiego boga piorunów, który jest postacią istniejącą w komiksach Marvela. Według fana pasek zapowiada pojawienie się Zeusa w Nowym Asgardzie.

Użytkownik Reddita sugeruje, że zjawienie się greckiego bóstwa w osadzie Asgardczyków ma związek z głównym antagonistą "Thor: Love and Thunder" - istotą znaną jako Gorr the Godbutcher, którego zagra Christian Bale. Prawdopodobnie Zeus będzie próbował zawrzeć układ z Valkyrie, by połączyć siły i stawić wspólnie czoła zabójcy bogów.

"Thor: Love and Thunder": kiedy premiera?

Na razie powyższe doniesienia to jedynie spekulacje fana filmów Marvela. Wydają się bardzo prawdopodobne, ale na razie trudno przewidywać, jak potoczy się fabuła filmu, ponieważ twórcy nie udostępnili jeszcze żadnego zwiastuna. Na najnowszą produkcję Taiki Waititiego przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Premiera została zapowiedziana na 8 lipca 2022 roku. W nadchodzącym hicie Marvela wystąpili Chris Hemsworth, Natalie Portman, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Matt Damon, Russel Crowe oraz Christian Bale.

loader

RadioZET.pl/CBR/Reddit