Zamknij

Nowe nagranie z planu "Spider-Man: No Way Home" udowadnia powrót Andrew Garfileda? [WIDEO]

10.09.2021 13:17

Czy w filmie "Spider-Man: No Way Home" Andrew Garfiled powróci jako tytułowy bohater? Nagranie z planu zdjęciowego może na to wskazywać.

Andrew Garfield
fot. imago stock&people/EAST NEWS

W sieci pojawiło się kilkusekundowe nagranie z planu filmu "Spider-Man: No Way Home", które ma być rzekomym dowodem na to, że w produkcji zobaczymy więcej niż jednego pajęczego herosa. Wygląda na to, że w produkcji Sony Pictures i Marvel Studios powróci Andrew Garfield - gwiazdor poprzedniej serii filmów o Spider-Manie. 

"Spider-Man: No Way Home" - Andrew Garfield na nagraniu z planu filmu Marvela

Kiedy ogłoszono, że w obsadzie "Spider-Man: No Way Home" znajdą się Alfred Molina i Jamie Foxx, fani zaczęli snuć rozmaite teorie na temat produkcji osadzonej w MCU. Molina wcielał się bowiem w Doctora Octopusa w pierwszej adaptacji przygód Spider-Mana w reżyserii Sama Raimiego. Foxx grał natomiast Electro w serii Marca Webba "The Amazing Spider-Man". Pierwszy zwiastun zasugerował, że fani nie mylili się, co do podejrzeń.

W zwiastunie Molina powraca do roli Octopusa, co ma dowodzić, że "Spider-Man: No Way Home" będzie swego rodzaju aktorską wersją animacji "Spider-Man: Uniwersum", w której doszło do spotkania różnych wersji tytułowego herosa z alternatywnych wymiarów. Miłośnicy bohatera mają więc nadzieję, że w trzeciej części historii z Tomem Hollandem w roli głównej, zobaczymy również jego poprzedników - Tobeya Maguire'a i Andrew Garfielda. Chociaż ten drugi kilkukrotnie zaprzeczał, że zagrał w "No Way Home", w sieci pojawił się ciekawy przeciek.

Na nagraniu widzimy Garfielda w stroju Spider-Mana, który znajduje się na tle bluescreena. Trudno wywnioskować co mówi aktor. Jedni fani twierdzą, że wypowiadane przez niego sowa to "A więc nie ma drogi powrotnej" ("So there is no way back"), inni słyszą natomiast "Coś w tym stylu" ("Something like that"). 

Samo wideo nie potwierdza udziału Garfielda w filmie i nadal istnieje pewna niepewność co do wiarygodności nagrania oraz towarzyszącego mu materiału audio. Z drugiej strony krążący od jakiegoś czasu w sieci zakulisowy fragment jest regularnie kasowany przez Sony, co może uwiarygodniać teorię o Garfieldzie w obsadzie filmu. Warto pamiętać, że kilka dni przed wypuszczeniem pierwszego zwiastuna "No Way Home" doszło do jego przecieku i wówczas szefowie studia reagowali w taki sam sposób.

"Spider-Man: No Way Home" - kiedy premiera?

O tym, co tak naprawdę przygotowali twórcy filmu przekonamy się za jakiś czas. "Spider-Man: No Way Home" trafi do kin 17 grudnia 2021 roku. W produkcji reżyserowanej przez Jona Wattsa oprócz Hollanda, Moliny i Foxxa wystąpili Benedict Cumberbatch, Zenadya, Jacob Batalon, Marisa Tomei, Tony Revolori oraz Jon Favreau.

loader

RadioZET.pl/YouTube