Zamknij

"Spider-Man: No Way Home" - w sieci pojawił się przeciek z filmu Marvela. Co zdradza? [WIDEO]

15.06.2021 12:59
Avengers: Infinity War - Tom Holland - kadr z filmu Marvela
fot. Everett Collection/East News

Czy przeciek z nowej zapowiedzi "Spider-Man: No Way Home" jest potwierdzeniem domysłów fanów? Co fragment wideo mówi na temat fabuły produkcji Marvel Studios?

W internecie pojawił się materiał z nadchodzącego filmu "Spider-Man: No Way Home", który prawdopodobnie nie miał jeszcze ujrzeć światła dziennego. Czy definitywnie potwierdza plotki na temat fabuły nowej przygody pajęczego herosa?

"Spider-Man 3" - przeciek z nowego filmu Marvela trafił do sieci

Na najnowszą część solowych przygód Spider-Mana czekają miliony fanów na całym świecie. Nie chodzi jedynie o chęć poznania dalszych losów herosa granego przez Toma Hollanda. Atmosferę podgrzewają pojawiające się co jakiś czas sugestie dotyczące rzekomego multiwersum, które ma pojawić się w "No Way Home".

Wiele wskazuje na to, że snute od miesięcy domysły fanów Marvela mogą się potwierdzić. Jak podaje portal Cinema Blend, w sieci pojawił się oficjalny materiał promocyjny "Spider-Man: No Way Home", który najprawdopodobniej nie powinien być jeszcze upubliczniany. Na oficjalnym argentyńskim Twitterze Sony Pictures zamieszczono nową zapowiedź produkcji. Post bardzo szybko skasowano. W internecie jednak nic nie ginie i kopia fragmentu teasera rozeszła się w świat i trafiła między innymi na profil Spider-Man: No Way Home News.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że animowany napis nie zawiera żadnych wskazówek na temat fabuły trzeciej części "Spider-Mana". Jednak logotyp zakłócają glitche - bardzo podobny element towarzyszył filmowi animowanemu "Spider-Man: Uniwersum" oraz serialowi Marvela "WandaVision". Obie te produkcje, chociaż ze sobą nie powiązane, w większym lub mniejszym stopniu dotykają tematu alternatywnych światów.

Powyższy przeciek wpisuje się więc w teorię fanów, która mówi, że w "Spider-Man: No Way Home" zobaczymy postacie z alternatywnych wymiarów. Te domysły miał już potwierdzać fakt obecności w obsadzie Benedicta Cumberbatcha, który gra Doktora Strange'a oraz gwiazd poprzednich serii filmowych o Spider-Manie - Jamiego Foxxa i Alfreda Moliny. Do tej pory sugerowano, że uniwersum MCU może zostać w pewien sposób połączone z marvelowsim uniwersum "Venoma", ale glitche wskazują na coś innego.

Wypuszczony omyłkowo teaser może wskazywać, że aktorski "Spider-Man" w jakiś sposób zostanie powiązany ze światem znanym z animacji "Spider-Man: Uniwersum". Z drugiej strony należy pamiętać, że wcale nie musi tak być i ewentualne portale do innych wymiarów zostaną otwarte przez Doktora Strange'a.

"Spider-Man: No Way Home" - kiedy premiera?

Jedno jest pewne - do premiery trzeciej części filmu o Spider-Manie, w sieci pojawią się kolejne szokujące teorie fanów. Warto jednak nie dać się zwariować i podejść do tematu na spokojnie. Niewykluczone, że powyższy przeciek jest w rzeczywistości sprytnym zabiegiem marketingowym, którego celem jest wywołanie szumu wokół filmu. Twórcom poprzednich części udawało się już umiejętnie wprowadzać fanów w błąd, więc istnieje szansa, że tym razem jest podobnie i scenariusz filmu skupi się na zupełnie innych tematach, niż podróże do alternatywnych światów.

Fabuła "No Way Home" jest obecnie objęta tajemnicą i na razie trudno jest potwierdzić, bądź obalić pogłoski na jej temat. W obsadzie, oprócz Toma Hollanda, Jamiego Foxxa, Alfreda Moliny i Benedicta Cumberbatcha znaleźli się ponadto Zenadya, Jacob Batalon, Marisa Tomei oraz Tony Revolori. Film "Spider-Man: No Way Home" w reżyserii Jona Wattsa trafi do kin 17 grudnia 2021 roku. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Cinema Blend/Twitter