Zamknij

"Spencer": znamy kolejnych członków obsady filmowej biografii księżnej Diany. Kiedy premiera?

26.03.2021 13:17

"Spencer" to nadchodząca biografia księżnej Diany z Kristen Stewart w roli głównej. Właśnie poznaliśmy nowych członków obsady, w tym odtwórcę roli ojca królowej ludzkich serc. Kiedy premiera filmu "Spencer" i co wiemy o produkcji?

"Spencer": znamy kolejnych członków obsady filmowej biografii księżnej Diany. Kiedy premiera?
fot. NEON / Topic Studios / BEEM/Beem/East News

"Spencer", czyli filmowa opowieść o życiu księżnej Diany. W roli głównej zobaczymy Kristen Stewart, zaś w księcia Karola wcieli się znany z "Poldark: Wichry namiętności", Jack Farthing. Teraz ogłoszono kolejnych członków obsady. Kto zagra w "Spencer" i kiedy odbędzie się premiera filmu? Szczegóły poniżej.

"Spencer" - nowi członkowie obsady

Wczoraj informowaliśmy was, że do obsady filmu "Spencer" dołączyli Timothy Spall, Sally Hawkins i Sean Harris oraz Jack Farthing w roli księcia Karola. Teraz ogłoszono, że w filmie zobaczymy również dwójkę debiutujących aktorów: Thomasa Douglasa i Olgę Hellsing, którzy wcielą się kolejno w ojca Diany, Edwarda Spencera oraz byłą żonę księcia Andrzeja, Sarah Ferguson.

"Spencer" - o czym opowie film?

Wbrew początkowym przypuszczeniom, "Spencer" nie przedstawi przekroju całego życiorysu księżnej Diany. Film skupi się na konkretnym momencie z jej życia, a mianowicie jednym weekendzie na początku lat 90. XX wieku, kiedy to Lady D. i książę Karol podjęli decyzję o rozwodzie.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

"Spencer" - kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie ujawniono planowanej daty premiery filmu "Spencer". Spekuluje się jednak, że filmowa biografia księżnej Diany może zadebiutować jeszcze jesienią 2021 roku. Za reżyserię odpowiada Pablo Larraín, twórca oscarowego filmu "Jackie" z Natalie Portman w roli głównej.

loader

Zobacz także