Zamknij
Emma Watson
  • 15 Zobacz
fot. MaryEvans/Allstar/Graham Whitby Boot/East News i Chris Allerton/Rex Features/Shutterstock/East News

Fotomontaże gwiazd, których autorem jest Ard Gelinck, biją rekordy popularności w internecie. Dzięki jego pracom można zobaczyć, jak bardzo zmienili się popularni aktorzy. Niektóre metamorfozy robią ogromne wrażenie. 

Słynni aktorzy i ich kultowe role na jednym zdjęciu. Niektóre kreacje aktorskie zapisują się na zawsze w historii popkultury. Ard Gelinck, holenderski grafik i artysta, zestawił aktualne zdjęcia aktorów z fotografią przedstawiającą gwiazdy w ich najbardziej rozpoznawalnych rolach. Trzeba przyznać, że niektórzy przeszli ogromną metamorfozę i bardzo się zmienili.

Zobacz także: "Spencer": znamy kolejnych członków obsady filmowej biografii księżnej Diany. Kiedy premiera?

Słynni aktorzy i ich kultowe role na jednym zdjęciu. Niesamowite fotomontaże hitem internetu [FOTO]

Ard Gelinck stworzył fotomontaże, na których zestawił gwiazdy kina z ich najsłynniejszymi rolami. Jego grafiki przypadły do gustu internautom, którzy szybko zaczęli się dzielić pracami holenderskiego artysty. Umiejętności grafika są na tyle imponujące, że trudno odwrócić wzrok od fotografii. 

W ten sposób można zobaczyć, jak wielkie metamorfozy przeszli niektórzy aktorzy, by wcielić się w danego bohatera. Co więcej, Gelinck przedstawił zdjęcia w takich sposób, że można sobie wyobrazić, że dany aktor jest dobrym przyjacielem swojej postaci.

Dzięki temu możemy zobaczyć Joaquina Phoenixa w przyjacielskim uścisku z Jokerem, Kate Winslet z Rose z "Titanica" czy Emmę Watson pozującą z Hermioną Granger z "Harry'ego Pottera". W naszej galerii można zobaczyć, jak wyszły fotomontaże holenderskiemu artyście.

loader

Zobacz także: Netflix usunie ponad 70 filmów z platformy. Te tytuły to już przeszłość [LISTA]

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl