Zamknij

Sebastian Stan i Julianne Moore zostaną oszustami w nowym filmie Apple'a. Co już wiemy o produkcji?

30.07.2021 14:09
Sebastian Stan i Julianne Moore zostaną oszustami w nowym filmie Apple'a. Co już wiemy o produkcji?
fot. JRP / WENN/agefotostock/East News

"Sharper" to nowa produkcja od platformy Apple'a i studia A24. Właśnie ogłoszono, że w rolach głównych wystąpią Sebastian Stan i Julianne Moore. Poznaliśmy także zarys fabuły.

Apple i studio A24 łączą siły, by powołać do życia opowieść o dwójce oszustów z iście gwiazdorską obsadą. W rolach głównych zobaczymy gwiazdora Kinowego Uniwersum MarvelaSebastiana Stana i oscarową aktorkę Julianne Moore

"Sharper": Sebastian Stan i Julianne Moore w nowym filmie Apple'a i studia A24

Dla Julianne Moore "Sharper" będzie już drugą, po "Historii Lisey", okazją do współpracy z platformą Apple TV+. Zdobywczyni Oscara za film "Motyl Still Alice" wcieli się tutaj w oszustkę obracającą się w towarzystwie manhattańskich miliarderów. Sebastian Stan wystąpi zaś w roli sprytnego oszusta znanego z realizacji skomplikowanych planów i zarabiania na nich dużych sum pieniędzy.

Za reżyserię odpowiada Benjamin Caron, który pracował wcześniej nad takimi hitami jak "The Crown" i "Sherlock", zaś scenariusz napisali Brian Gatewood i Alessandro Tanaka. Julianne Moore, poza występem w głównej roli, pełni też funkcję producentki, u boku Barta Freundlicha, Gatewooda, Tanaki oraz Erika Feiga i Jessiki Switch ze studia Picturestart.

Przewidywana data premiery filmu "Sharper" nie jest obecnie znana. Z uwagi jednak na fakt, iż produkcja znajduje się obecnie na wczesnym etapie realizacji, a Sebastian Stan wciąż kręci zdjęcia do serialu "Pam & Tommy", do debiutu dojdzie zapewne najwcześniej na przełomie 2022 i 2023 roku.

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com