Zamknij

"Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni": zobacz napakowany akcją fragment filmu Marvela [WIDEO]

17.08.2021 15:05

Marvel Studios wypuściło do sieci fragment filmu "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni". W udostępnionej scenie możemy zobaczyć umiejętności bojowe nowego herosa MCU.

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni - SIMU LIU - kadr z filmu Marvela
fot. Album Online/East News

W związku ze zbliżającą się premierą filmu "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni", w sieci pojawiła się pełna akcji scena, w której możemy zobaczyć, jak nowy bohater Marvel Studios radzi sobie w walce.

"Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni": zobacz fragment nowego filmu Marvela

W drugiej połowie 2021 roku mieliśmy w końcu okazję zobaczyć pierwszy po koronawirusowej przerwie film Marvel Studios, jakim była "Black Widow". Produkcja ze Scarlett Johansson w roli głównej była pożegnaniem z jedną z oryginalnych członkiń Avengers. "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" będzie natomiast początkiem zupełnie nowego rozdziału w historii MCU.

W nadchodzącej produkcji zobaczymy pierwszego azjatyckiego superbohatera z filmów Marvela. Tytułowy bohater jest niepokonanym mistrzem sztuk walki, który będzie musiał stawić czoła swojemu ojcu Mandarinowi - groźnemu watażce, dysponującemu niszczycielską mocą tajemniczych dziesięciu pierścieni. Mandarin nie będzie walczył z Shang-Chi w pojedynkę. Dysponujący armią wiernych wojowników złoczyńca, pośle ich za swoim ukrywającym się w Stanach Zjednoczonych synem. W udostępnionym w sieci fragmencie filmu "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" możemy zobaczyć spektakularny pojedynek tytułowego bohatera ze sługusami Mandarina.

W powyższej scenie Shang-Chi pokazuje swoje umiejętności sztuk walki, w pojedynkę pokonując kilku popleczników swojego ojca, uzbrojonych w futurystyczny oręż. Walka rozgrywa się w niebezpiecznym miejscu - na rusztowaniu drapacza chmur, co tylko dodaje potyczce pikanterii.

Wygląda więc na to, że twórcy Marvel Studios sięgnęli po kolejny gatunek kina, który połączyli z filmami superbohaterskimi. Na "Shang-Chi i legendzie dziesięciu pierścieni" dobrze bawić będą się nie tylko fani MCU, ale również miłośnicy azjatyckich produkcji, na które modę wylansował Bruce Lee.

"Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni": kiedy premiera?

Reżyserem filmu jest Destin Daniel Cretton. W rolach głównych wystąpili Simu Liu, Awkwafina, Tony Leung, Michelle Yeoh, Fala Chen, Meng’er Zhang, Florian Munteanu i Ronny Chieng. "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" trafi do kin na całym świecie już 3 września 2021 roku.

Zobacz także

RadioZET.pl/Marvel Studios/IGN