Zamknij

Selena Gomez szczerze o walce z depresją. „Jestem wdzięczna, że żyję” [WIDEO]

11.10.2022 14:50

„Jestem wdzięczna, że żyję” mówi piosenkarka i aktorka Selena Gomez w nowym materiale reklamowym zbliżającego się filmu dokumentalnego, w którym artystka bez ogródek opowie o swojej walce o zachowanie zdrowia psychicznego. Poruszający zwiastun filmu „My Min and Me” wyciśnie wam łzy. Kiedy premiera?

My Mind and Me - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Apple TV+

Selena Gomez opublikowała w swoich mediach społecznościowych zwiastun zbliżającego się wielkimi krokami filmu dokumentalnego, przyglądającego się jej życiu, karierze, a także diagnozie poważnej choroby. Klip pojawił się w internecie 10 października. Tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Data ta była więc całkowicie nieprzypadkowa. „My Mind and Me” to bowiem „intymny portret” artystki, która wprost mówi o swoich chorobach.

Selena Gomez odsłania się przed fanami

Wedle informacji samej Gomez, dziewczyna cierpi bowiem na depresję i zmaga się ze stanami lękowymi. To właśnie z tego powodu w 2016 roku musiała odwołać trasę koncertową „Revival”. (Co zresztą zakrawa na chichot losu, biorąc pod uwagę, że tytuł trasy dosłownie oznacza: „regenerację”).

Wygląda na to, że niedługo po podjęciu tej decyzji, Gomez zdecydowała się także rozpocząć współpracę z Alekiem Keshishianem, aby pomógł jej opowiedzieć historię o walce o powrót do dobrostanu psychicznego. Keshishian jest reżyserem filmowym, najlepiej znanym z filmu biograficznego „W łóżku z Madonną”, w którym pokazał nieznaną wcześniej stronę "królowej popu". Jak czytamy w oficjalnych informacjach filmu, „My Mind and Me” jest zaś kroniką ostatnich sześciu lat życia Gomez, a więc właśnie zaczynając od 2016 roku, w których artystka wprost mówi o swoich trudnych przejściach i walce o lepsze jutro.

„Jestem wdzięczna, że żyję”

– mówi w jednym z fragmentów wideo. Gwiazda produkcji Disneya, aktorka i piosenkarka wypowiada jeszcze wiele podobnych zdań w najnowszym materiale promocyjnym.

„My Mind and Me” – nowy zwiastun filmu dokumentalnego

Produkcja Apple TV+ reklamowana jest następującym zwiastunem:

„My Mind and Me” – kiedy premiera?

Film dokumentalny o życiu i chorobie Seleny Gomez zadebiutuje już 4 listopada na platformie streamingowej Apple TV+.

loader

Czytaj także: Selena Gomez reaguje na wywiad Hailey Bieber: „Podłe i obrzydliwe, to nie jest sprawiedliwe”

RadioZET.pl/Interia.pl/informacje prasowe Apple TV+/Twitter/YouTube

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET