Zamknij

„Save Ralph” - Taika Waititi jako królik po testach kosmetycznych. Zwiastun przerażającej animacji

29.03.2021 15:49

„Save Ralph” to najnowszy projekt reżysera i aktora Taiki Waititiego. Twórca „Thor Ragnarok” czy „JoJo Rabbit” użyczył głosu animowanego królikowi, który musi uciec od testów kosmetologicznych. Animacja ma na celu zwrócenie uwagi na ważny problem. W obsadzie plejada gwiazd.

Save Ralph - zwiastun szalonej animacji
fot. materiały prasowe Humane Society International/Twitter: Taika Waititi

„Save Ralph” to projekt organizacji pozarządowej Humane Society International, mający na celu zwrócenie uwagi na temat testowania środków kosmetycznych na zwierzętach i pomoc w ukróceniu tego procederu. Twórcy kampanii postawili na iście hollywoodzki przepych, zlecając stworzenie specjalnego filmu krótkometrażowego z udziałem gwiazd Hollywood. Jednym z nich jest Taika Waititi, reżyser oscaorwego filmu "JoJo Rabbit" i świetnie przyjętego "Thor Ragnarok". Poznaliśmy pierwsze szczegóły projektu. 

Zobacz także

„Save Ralph” – zwiastun 

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu krótkometrażowego. Materiał prezentuje się następująco:

„Save Ralph” – obsada i ekipa

Scenarzystą i reżyserem filmu, stworzonego w animacji poklatkowej, jest Spencer Susser, twórca filmów krótkometrażowych, jak „The Captain” czy „I love Sarah Jane”, który zadebiutował także w długim metrażu produkcją „Hesher” z Josephem Gordonem-Levittem i Rainnem Wilsonem w rolach głównych.

Z ekranu usłyszymy głosy znanych i lubianych aktorów. Oprócz Waititiego, w „Save Ralph” wystąpili także: Zac EfronRicky GervaisOlivia Munn, Tricia Helfer oraz znana ze „Strażników Galaktyki” Pom Klementief.

„Save Ralph” – Taika Waititi chwali produkcję

Taika Waititi w następujących słowach chwalił produkcję:

„To jest fajna rzecz, która za niedługo ujrzy światło dzienne”. Jeśli nie obejrzycie i nie pokochacie tego filmu, to znaczy, że nienawidzicie zwierząt, a my nie możemy się dłużej przyjaźnić”
loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Save Ralph“ – kiedy premiera?

Animacja zadebiutuje na oficjalnej stronie projektu Humane Society International już 6 kwietnia.

Czytaj także: „Zabij to i wyjedź z tego miasta” – zwycięzca festiwalu w Gdyni już w kwietniu na VOD

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET