Zamknij

Sandra Kubicka dostałą pracę w Polsacie. Zadebiutuje w roli konferansjerki

Sylwia Wamej
28.11.2019 15:41
Sandra Kubicka
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Sandra Kubicka po udziale w "Tańcu z gwiazdami" najwyraźniej bardzo spodobała się władzom stacji, bo właśnie dostała nową pracę. Czym dokładnie będzie się zajmować?

Sandra Kubicka dostała pracę w Polsacie

Sandra Kubicka w "Tańcu z gwiazdami" zaszła bardzo wysoko, bo aż do półfinału. Modelka uchodziła za faworytkę, jednak nie udało się jej wygrać programu. Przegrana jednak nie stanęła na przeszkodzie we współpracy ze stacją Polsat. Jak donosi serwis Plejada.pl Sandra Kubicka została zaangażowana w pracę przy konkursie Miss Supranational 2019. Będzie jedną z jurorek, ale również poprowadzi galę.

Sandra Kubicka poprowadzi galę Miss Supranational 2019

"Jestem podekscytowana, ale i przejęta powierzoną mi rolą prowadzącej. Nie chcę zawieść Pani Niny Terentiew (...)Teraz będzie inaczej, bo poprowadzę galę na wielkiej scenie, a impreza będzie transmitowana na blisko 200 krajów świata. Moja mama w Miami będzie mnie oglądać na żywo. Czy to nie super?! Chcę wypaść jak najlepiej, ale szczerze mówiąc, poza prowadzeniem gali, mam zamiar za kulisami dodawać otuchy uczestnikom konkursu. Sama mam wokół wspierające osoby i wiem jakie to ważne!" -powiedziała modelka w rozmowie z serwisem Plejada.pl. Sama zainteresowana wydaje się być bardzo podekscytowana nowym wyzwaniem, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie. "Tak się cieszę ze mogę Wam o tym już powiedzieć! Będę próbować swoich sił w nowej roli.. jako prowadząca. Dziękuje" - napisała gwiazda.

 

RadioZEt.pl/Plejada.pl/ SW