Zamknij

Russell Crowe ujawnił, kogo zagra w filmie "Thor: Love and Thunder"

23.04.2021 10:24
Russell Crowe ujawnił, kogo zagra w filmie "Thor: Love and Thunder"
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Russell Crowe zagra w "Thor: Love & Thunder", to już oficjalna informacja. Australijski aktor ujawnił również, w jaką postać się wcieli. Co nam to mówi o fabule?

Russell Crowe to popularny australijski aktor, słynący przede wszystkim z ról w "Gladiatorze" i "Pięknym umyśle". Teraz przyjdzie nam zobaczyć go w Kinowym Uniwersum Marvela, gdzie zadebiutuje w 4. części przygód Thora Odinsona. Wiemy, w kogo się wcieli.

Russell Crowe jako Zeus w "Thor: Love and Thunder"

Russell Crowe oficjalnie potwierdził swój angaż do filmu "Thor: Love and Thunder" w rozmowie z australijskim radiem Joy 94,9. Wyjawił wówczas, że wcieli się w rolę Zeusa - boga Olimpu, który w świecie Marvela znajduje się w innym wymiarze. Jego postać powiązana jest również z Eternals (którzy już wkrótce doczekają się własnego filmu) oraz może oznaczać, że w MCU zawita również Herkules, który w komiksach należał niegdyś do drużyny Avengers.

Wprowadzenie do filmu postaci Zeusa z pewnością wiąże się z faktem, iż czarnym charakterem (w który wciela się Christian Bale) będzie Gorr the God Butcher, zamierzający zabić wszystkich bogów we wszechświecie. Wygląda zatem na to, że złoczyńca zawita również na Olimpie. Na obecną chwilę nie wiemy, jak dużą rolę w filmie odegra Zeus grany przez Russella Crowe'a.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"Thor: Love and Thunder" - kiedy premiera?

Premiera filmu "Thor: Love and Thunder" została zaplanowana na 11 lutego 2022 roku. Reżyseruje Taika Waititi, a obsadzie znaleźli się: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Christian Bale, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Jeff Goldblum, Matt Damon oraz Russell Crowe.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Comicbookmovie.com