Zamknij

Rooney Mara wcieli się w Audrey Hepburn w filmie biograficznym

10.01.2022 14:34

Rooney Mara wcieli się w Audrey Hepburn w filmie biograficznym autorstwa Luca Guadagnino. Co już wiadomo o projekcie i kogo jeszcze w nim zobaczymy? Podajemy szczegóły.

Rooney Mara i Audrey Hepburn
fot. Rex Features/East News i 20thCentFox/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

Rooney Mara wcieli się w Audrey Hepburn w filmie biograficznym. Obraz wyreżyseruje Luca Guadagnino, który jest najbardziej kojarzony z filmem "Tamte dni, tamte noce". Co już wiadomo o projekcie, kiedy możemy się spodziewać premiery i kto jeszcze będzie związany z filmem? Podajemy szczegóły.

Zobacz także: Popularne filmy i seriale na Netflix. Polski film nie ma sobie równych [TOP 10]

Rooney Mara wcieli się w Audrey Hepburn w filmie biograficznym

Rooney Mara otrzymała wyjątkową rolę - aktorka znana z filmów "Ona", "Carol" czy "Dziewczyna z tatuażem" - wcieli się w ikonę kina, czyli Audrey Hepburn. Za kamerą stanie natomiast Luca Guadagnino. Mara zobrazuje aktorkę, której sławę przyniosły takie produkcje jak "Śniadanie u Tiffany'ego", "Zabawna buzia" czy "Rzymskie wakacje". Na ten moment szczegóły nie są znane. Wiadomo, że za produkcję będzie odpowiadać Apple Studios.

Audrey Hepburn żyła w latach 1929-1993. Aktorka jest kojarzona ze Złotą Erą Hollywood. Jej role na stałe zapisały się w historii kina, a stylizacje i teksty z tych produkcji są nieustannie inspiracją dla wielu współczesnych twórców. Aktorka została nagrodzona Oscarem za pracę przy filmie "Rzymskie wakacje". Natomiast Rooney Mara jest aktorką, która żyje z dala od hollywoodzkiego blichtru. Mara ostrożnie wybiera role, pokazując się tylko w wymagających projektach. Obie aktorki łączy delikatna, charakterystyczna uroda i niezwykła charyzma.

loader

Na ten moment nie jest pewne, kiedy film miałby trafić do kin, na jakim etapie życia Audrey Hepburn się skupi i kto jeszcze w nim wystąpi. Widzowie muszą się uzbroić w cierpliwość.

Zobacz także: Złote Globy 2022: Netflix i Steven Spielberg z nagrodami. Zwycięskie filmy i seriale [LISTA]

RadioZET.pl