Zamknij

Rolnik szuka żony: przerwa w emisji programu. Kiedy kolejny odcinek?

Maciej Friedrich
09.10.2019 12:54
Rolnik szuka żony: przerwa w emisji programu. Kiedy kolejny odcinek?
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

„Rolnik szuka żony” to jeden z hitów TVP, który przyciąga przed ekrany rzesze widzów. Dla miłośników randkowego programu mamy złe wieści. W niedzielę 13 października nie zobaczą kolejnej odsłony perypetii sercowych rolników i ich wybranek. Kiedy pojawi się nowy odcinek?

Rolnik szuka żony” bawi i wzrusza widzów już po raz szósty. Najnowsza edycja programu nabiera rozpędu, rolnicy zaprosili już wybrane kandydatki do swoich gospodarstw i między uczestnikami zaczynają rozwijać się relacje. Już teraz nie brakuje kontrowersji, na Marlenę spadła fala hejtu, a Gosia odważnie flirtuje ze Sławomirem. Fani programu prowadzonego przez Martę Manowską z niecierpliwością czekają na nowe odcinki. Mamy dla nich smutną wiadomość. W najbliższą niedzielę, 13 października TVP nie wyemituje nowego odcinka „Rolnik szuka żony”.

Rolnik szuka żony: przerwa w emisji programu. Kiedy powróci na antenę?

Widzowie przyzwyczajeni do niedzielnych wieczorów w towarzystwie „Rolnika” muszą uzbroić się w cierpliwość. 13 października o godzinie 20.55 na antenie TVP pojawi się studio wyborcze, którego zakończenie planowane jest na godzinę 22.05. Oznacza to, że randkowy program nie zostanie wyemitowany. Telewizja Polska nie zdecydowała się na opóźnienie daty emisji, ale przesunięcie jej na kolejny tydzień. Oznacza to, że kolejną odsłonę „Rolnik szuka żony” zobaczymy 20 października o godzinie 21.15.

 Wybory 2019: sondaże [WYBORCZE SONDAŻE, PAŹDZIERNIK]

 

RadioZET.pl/MF