Zamknij

Rolnik szuka żony 6: widzowie zawiedzeni nową edycją. "Żadnego pazura nie ma"

Maciej Friedrich
10.10.2019 14:15

"Rolnik szuka żony" okazał się jednym z hitów Telewizji Polskiej. Okazuje się jednak, że 6. edycja nie porywa już fanów tak, jak poprzednie. W sieci pojawiły się krytyczne komentarze widzów. Czyżby formuła programu się wyczerpała?

Rolnik szuka żony 6: widzowie zawiedzeni nową edycją. "Żadnego pazura nie ma"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

"Rolnik szuka żony" ponownie zagościł na antenie TVP 1. Obecnie możemy oglądać już 6. sezon programu, który okazał się jednym z największych hitów Telewizji Polskiej. Randkowe show, w którym rolnicy i ich wybranki starają się odnaleźć prawdziwą miłość, cieszy się dużą popularnością. Niestety, w przeciwieństwie do poprzednich edycji, najnowsza odsłona spotkała się również z licznymi głosami krytyki. Mimo nadal wysokiej oglądalności (ok 3,2 miliona widzów według danych Nielsen Audience Measurement), w sieci pojawiają się liczne, niepochlebne komentarze.

 Rolnik szuka żony: przerwa w emisji programu. Kiedy kolejny odcinek?

Rolnik szuka żony: 6. edycja programu skrytykowana przez widzów

Na oficjalnych profilach "Rolnika" w mediach społecznościowych coraz częściej pojawiają się komentarze, w których fani narzekają na 6.edycję show. Głównym zarzutem jest, że najnowsza odsłona nie zapewnia dostatecznych emocji, a rolnicy i ich wybranki są mało wyraziści.

- Kiedy czekasz, aż wydarzy się coś ciekawego i nagle nadchodzi... koniec odcinka. Jakoś poprzednie edycje mi się lepiej oglądało.

- Trochę nudno, żadnego pazura nie ma. Może jak się zaczną randki, to zaczną się akcje.

- Nuda, nie dotrwałam do końca - żalą się internauci.

Warto przypomnieć, że w 6. edycji "Rolnik szuka żony" coś jednak się wydarzyło. Głośno było między innymi o Waldemarze, który odrzucił wszystkie kandydatki. Kilka dni temu sporo emocji wzbudziła natomiast Gosia, która w dwuznaczny sposób flirtowała ze Sławomirem.

A jakie jest wasze zdanie? Czy rzeczywiście 6. edycja "Rolnik szuka żony" jest nudna?

RadioZET.pl/MF