Zamknij

Rolnik szuka żony 6: dramat uczestniczki. Jej mama walczy ze śmiertelną chorobą

Maciej Friedrich
14.10.2019 09:45

Marlena z "Rolnik szuka żony" od początku 6. edycji nie ma w programie łatwo. Na 22-latkę wylała się fala internetowego hejtu. Niestety, kandydatka Seweryna przeżywa również dramat w życiu prywatnym. Potwierdziła, że jej mama walczy ze śmiertelną chorobą.

Rolnik szuka żony 6: dramat uczestniczki. Jej mama walczy ze śmiertelną chorobą
fot. screen: YouTube

Widzowie Telewizji Polskiej mogą śledzić już 6. edycję popularnego randkowego show "Rolnik szuka żony". Choć część telewidzów narzeka na najnowszą odsłonę formatu, program nadal wzbudza wiele emocji. Na początku października głośno było o fali internetowego hejtu, która wylała się na Marlenę, jedną z kandydatek Seweryna. 22-latka została ostro zaatakowana, na tyle ostro, że na Facebooku pojawiła się grupa, która postanowiła bronić jej imienia.

Jak się okazuje, Marlena przeżywa również osobisty dramat. Wyznała, że jej mama zmaga się ze śmiertelną chorobą.

 Rolnik szuka żony 6: Na Marlenę spadła fala hejtu. Uczestniczka zabrała głos

Rolnik szuka żony 6: Szczere wyznanie Marleny. Jej mama walczy z rakiem

Informację o tym, że mama Marleny jest ciężko chora, podali członkowie grupy, która broni uczestniczki przed sieciowym hejtem.

- Jej mama jest ciężko chora na raka, a Marlena pracuje m.in. na jej chemioterapię. Dojeżdża ponad 100 km do Warszawy, by pracować przez 2 dni w restauracji od rana do nocy, śpiąc w międzyczasie 3-4 godziny, by po 2 dniach tego maratonu wrócić do domu na chwilę odpoczynku - opisywano sytuację 22-latki.

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" potwierdziła tę informację w rozmowie z "Faktem". Zdradziła, że stan jej mamy jest ciężki, a ona sama planuje zbiórkę pieniędzy na leczenie.

- Tak, to prawda. Rak jajnika z licznymi przerzutami. Mama walczy z chorobą już ponad dwa lata. Nie organizuje jeszcze żadnej zbiórki, ponieważ najpierw muszę znaleźć jakąś klinikę, która jej pomoże - wyznała Marlena.

Oczywiście mamie Marleny życzymy zdrowia i mamy nadzieję, że pokona chorobę.

 Rak jajnika przebiega skrycie - idź do ginekologa!

 

RadioZET.pl/MF