Zamknij

"Rocky IV": Sylvester Stallone zapowiada reżyserską wersję filmu

31.05.2021 10:12
Rocky IV - SYLVESTER STALLONE, DOLPH LUNDGREN - kadr z filmu
fot. Mary Evans Picture Library/East News

Sylvester Stallone zaprezentował w sieci plakat do nowego wydania filmu "Rocky IV". Kultowa produkcja doczeka się reżyserskiej wersji.

Fani serii "Rocky" czekają na premierę reżyserskiej odsłony czwartej części słynnej serii filmów sportowych. Z tej okazji Sylvester Stallone postanowił pokazać plakat nadchodzącej produkcji.

"Rocky IV" - Sylvester Stallone pokazał plakat reżyserskiej wersji filmu

Nie ma chyba bardziej znanej serii filmów sportowych niż opowieść o losach boksera znanego jako Rocky Balboa. W ciągu wielu lat historia doczekała się sześciu filmów i serii spin-offów.

Niebawem widzowie dostaną okazję zobaczenia rozszerzonej wersji "Rocky'ego IV". Stallone, który nie tylko wcielił się w tytułowego bohatera, ale również wyreżyserował tytuł, postanowił zaprezentować swoim fanom zajawkę plakatu nowego wydania filmu. Grafika trafiła na Instagram gwiazdora.

ROCKY VS DRAGO !!!! Wkrótce. Premiera odbędzie się w Filadelfii, co będzie fantastyczne!

Co ciekawe, według udzielonych przez Sly'a informacji, w reżyserskiej wersji zabraknie jednej z kontrowersyjnych scen, która spolaryzowała fanów serii. Pojawią się jednak również nowości. Wśród nich należy wymienić film dokumentalny, opowiadający o powstawaniu "Rocky'ego IV" pod tytułem "Keep Punching: The Present Meets the Past". Na razie nie zdradzono, kiedy nowa wersja kultowej produkcji zadebiutuje na ekranie i trafi na wydania domowe. 

"Creed 3" - kiedy premiera filmu?

Wiadomo natomiast, kiedy zobaczymy ciąg dalszy historii Creeda - protegowanego Rocky'ego. "Creed 3" trafi do kin 23 listopada 2022 roku. Oprócz Michaela B. Jordana do obsady powrócą Tessa Thompson i Phylicia Rashad. Odtwórca tytułowego bohatera zadebiutuje w "Creedzie 3" w roli reżysera. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Instagram