Zamknij

Gwiazdor "Bridgertonów" w obsadzie najdroższego filmu w dziejach Netflixa. Kogo zagra?

04.03.2021 09:19

Regé-Jean Page dołączył do obsady filmu "The Grey Man", będącego największym z dotychczasowych przedsięwzięć platformy Netflix. Kogo zagra gwiazdor "Bridgertonów" i kiedy premiera filmu "The Grey Man"? Przedstawiamy szczegóły.

Gwiazdor "Bridgertonów" w obsadzie najdroższego filmu w dziejach Netflixa. Kogo zagra?
fot. LIAM DANIEL/NETFLIX

Regé-Jean Page u boku wielkich gwiazd Hollywood w najnowszym filmie twórców "Avengers: Endgame"! Aktor, znany głównie z roli księcia Hastings w bijącym rekordy popularności serialu "Bridgertonowie", zagra w "The Grey Man" - najdroższym z dotychczasowych filmów Netflixa, zapowiadanym jako odpowiedź na produkcje o Jamesie Bondzie. Kiedy premiera i co wiemy o filmie "The Grey Man"?

Regé-Jean Page w obsadzie filmu "The Grey Man"

"The Grey Man" będzie adaptacją powieści Marka Greaneya i opowie historię byłego agenta CIA, a przy okazji płatnego zabójcy, Courta Gentrya, którego ściga groźny złoczyńca. Produkcja zapowiadana jest jako wielkie widowisko akcji i jeśli zostanie ciepło przyjęta, zapoczątkuje nową franczyzę, tworzoną na modłę filmów o Bondzie.

Do obsady filmu "The Grey Man" dołączyli właśnie Regé-Jean Page ("Bridgertonowie"), Billy Bob Thornton ("Fargo") oraz Alfre Woodard ("Luke Cage"). Niestety, nie ujawniono szczegółów związanych z postaciami, w które się wcielą. W rolach głównych zobaczymy Ryana Goslinga ("La La Land") oraz Chrisa Evansa, znanego przede wszystkim z roli Kapitana Ameryki w filmach Marvela. W obsadzie znajdują się również: Ana de Armas ("Na noże"), Wagner Moura ("Narcos"), Jessica Henwick ("Gra o tron"), Julia Butters ("Once Upon a Time in Hollwood") oraz Dhanush.

"The Grey Man" - kiedy premiera filmu na Netflix?

Dokładna data premiery filmu "The Grey Man" nie została jeszcze ujawniona. Wiemy jedynie, że zdjęcia mają ruszyć pod koniec marca 2021 roku w Los Angeles. Za produkcję filmu odpowiadają bracia Russo (twórcy kilku odsłon "Kapitana Ameryki" i serii "Avengers"), scenariusz zaś napisali Joe Russo oraz Christopher Markus i Stephen McFeely. Budżet filmu "The Grey Man" ma wynosić 200 milionów dolarów, co czyni go najdroższą z dotychczasowych produkcji Netflixa.

loader