Zamknij

"Red Notice": Data premiery najdroższego filmu Netflixa ogłoszona! [FOTO]

09.07.2021 10:56

Netflix ogłosił datę premiery "Red Notice" - wyczekiwanego filmu akcji z udziałem Gal Gadot, Dwayne'a Johnsona i Ryana Reynoldsa. Pokazał też pierwsze zdjęcie gwiazdorskiego tria. 

Red Notice Netflix data premiery
fot. materiały prasowe Netflix

"Red Notice" to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2021 roku. Powodów jest wiele. Na ich czele stoją Gal Gadot, Dwayne Johnson i Ryan Reynolds oraz fakt, że produkcja jest określana najdroższym oryginalnym filmem serwisu, jaki do tej pory powstał. Po wielu miesiącach niepewności wreszcie dowiedzieliśmy się, ile będziemy jeszcze czekać na premierę przepełnionego akcją i humorem nowego hitu Netflixa.

Zobacz także

"Red Notice": Data premiery najdroższego filmu Netflixa ogłoszona!

"Red Notice", którego budżet wyniósł ok. 130 mln dolarów, to pełna akcji i humoru opowieść o czołowym profilerze FBI, który w związku z publikacją przez Interpol czerwonej noty o globalnym zagrożeniu, zmuszony jest połączyć siły z dwójką rywalizujących ze sobą przestępców. Gal Gadot wcieli się w wysokiej klasy złodziejkę dzieł sztuki, zaś Ryan Reynolds - w największego oszusta, jakiego widział świat. Agenta FBI zagra natomiast Dwayne Johnson, który jest też jednym z producentów filmu. Z racji swojej podwójnie istotnej roli w projekcie to właśnie on ogłosił datę premiery nadchodzącego hitu.

Największy film Netflixa w historii - "Red Notice" - będzie miał premierę w waszych salonach na całym świecie 12 listopada 2021. Dwayne Johnson
loader

"Red Notice" - Obsada i twórcy

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Rawson Marshall Thurber, twórca takich tytułów jak "Agent i pół", "Millerowie" czy "Drapacz chmur". Jest też jednym z producentów "Red Notice" obok wspomnianego już Dwayne'a Johnsona oraz Beau Flynn, Dany'ego Garcii i Hirama Garcii.

Pierwsze, króciutkie fragmenty filmu mogliśmy obejrzeć w materiale wideo promującym najważniejsze filmowe premiery Netflixa w 2021 roku. Teraz pozostaje nam czekać na zwiastun i oczywiście na 12 listopada 2021, kiedy "Red Notice" trafi na Netflix.

RadioZET.pl/Netflix/Antyradio.pl