Zamknij

"Ranczo. Zemsta wiedźm": już wkrótce rozpoczną się zdjęcia do filmu. Co z postacią Królikowskiego?

06.04.2021 15:37

"Ranczo. Zemsta wiedźm" to zapowiadana od miesięcy kontynuacja kultowego serialu "Ranczo". To już pewne, że w produkcji nie zobaczymy Kusego, czyli bohatera zmarłego Pawła Królikowskiego.

Paweł Królikowski
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

"Ranczo. Zemsta wiedźm": już wkrótce rozpoczną się zdjęcia do filmu. Wszystko wskazuje na to, że kultowy serial wróci w nowej, filmowej odsłonie. "Super Express" porozmawiał z Maciejem Strzemboszem, producentem projektu. Jak będzie wyglądał film inspirowany "Ranczem" i co z postacią Pawła Królikowskiego? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Ta scena z "Rancza" robi furorę w sieci. Serial przewidział wygraną PiS?

"Ranczo. Zemsta wiedźm": już wkrótce rozpoczną się zdjęcia do filmu. Co z postacią Królikowskiego?

Serial "Ranczo" wróci w zupełnie nowej formie, bo jako film o tytule "Ranczo. Zemsta wiedźm". "Super Express" podaje, że już niedługo mają się rozpocząć zdjęcia do projektu. Maciej Strzembosz, producent "Rancza", zdradził, że aktorzy są już gotowi do pracy, a produkcja czeka na zielone światło od Telewizji Polskiej.

Producent zdradził, że akcja filmu opowie o tym, co się wydarzyło po zwycięstwie Kozioła w walce o urząd prezydenta. W filmie przekonamy się, jak poradzi sobie w nowej roli. A co się stanie z Kusym, czyli bohaterem Pawła Królikowskiego? Maciej Strzembosz zaprzeczył plotkom i wyznał, że Robert Gonera nie zastąpi aktora w tej roli.

Ja mam inny plan, ale na razie nie mogę zdradzić jaki. Paweł był wielkim orędownikiem kontynuacji "Rancza" i jako jeden z pierwszych, jeszcze w 2017 roku, dostał scenariusz "Zemsty wiedźm". Dzwonił do mnie często i pytał, kiedy wchodzimy na plan. Był wtedy jeszcze zdrowy i pełny sił. Niestety, rozmowy o kontynuacji tak długo się przeciągały, że Paweł odszedł... Tym bardziej uważamy, że powinniśmy, w hołdzie dla tych, którzy tworzyli Ranczo, a nie ich już z nami, zrobić ten film.

Maciej Strzembosz w "Super Expressie"

Na ten moment nie jest znana data premiery filmu "Ranczo. Zemsta wiedźm".

"Ranczo": gdzie oglądać serial?

Serial "Ranczo" jest dostępny do obejrzenia na platformie Netflix. Dostęp do biblioteki Netflixa jest możliwy po wykupieniu subskrypcji. 

loader

Zobacz także: "Ojciec Mateusz" nigdzie się nie wybiera. TVP komentuje pogłoski o kasacji serialu

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Super Express/Telemagazyn.pl