Zamknij

Rachel Zegler gwiazdą prequela "Igrzysk śmierci". Gwiazda "West Side Story" otrzymała główną rolę

01.06.2022 12:33
Rachel Zaegler
fot. Matt Baron/Shutterstock/Rex Features/East News

Rachel Zegler zachwyciła widzów w nowej odsłonie filmu "West Side Story". Aktorka otrzymała główną rolę w wyczekiwanym prequelu "Igrzysk śmierci". W kogo się wcieli, o czym opowie film i kiedy jego premiera?

Rachel Zegler gwiazdą prequela "Igrzysk śmierci". 21-letnia aktorka znana przede wszystkim z roli w filmie "West Side Story", otrzymała kolejną propozycję. Tym razem jest to prequel uwielbianych przez widzów "Igrzysk Śmierci", serii filmów, która przyniosła rozgłos Jennifer Lawrence. Czego można się spodziewać po nowej sadze, kto jeszcze w niej wystąpi i kiedy premiera? Odpowiadamy na najważniejsze pytania.

Zobacz także: Nowa "Akademia Pana Kleksa": wiemy, kto zastąpi Piotra Fronczewskiego. Szykuje się duża zmiana

Rachel Zegler gwiazdą prequela "Igrzysk śmierci". Gwiazda "West Side Story" otrzymała główną rolę

Rachel Zegler to amerykańska aktorka i piosenkarka, która została nagrodzona Złotym Globem za film "West Side Story". 21-latka otrzymała rolę w prequelu "Igrzysk śmierci". Fabuła produkcji zostanie oparta na książce Suzanne Collins o tytule "Ballada ptaków i węży". Wiadomo też, że reżyserem został Francis Lawrence, odpowiedzialny za sukces "Igrzysk śmierci".

Zegler wcieli się w Lucy Gray, dziewczynę z Dystryktu Dwunastego. Bohaterka weźmie udział w Dziesiątych Głodowych Igrzyskach. U jej boku będzie walczył Coriolanus Snow, w którego wcieli się Tom Blyth. Film przedstawi przede wszystkim historię 18-letniego Coriolanusa Snowa, zanim został prezydentem państwa Panem. Chłopak otrzymuje szansę na polepszenie sytuacji swojej rodziny i obejmuje stanowisko mentora Dziesiątych Głodowych Igrzysk. Pod opiekę dostaje dziewczynę z najsłabszego Dystryktu, Lucy. Zwraca ona na siebie uwagę swoim talentem muzycznym.

Niestety, ta ten moment nie ma większych szczegółów dotyczących obsady filmu.

"Ballada ptaków i węży": kiedy premiera prequelu "Igrzysk śmierci"?

Premiera filmu "Ballada ptaków i węży" jest zaplanowana na 17 listopada 2023 roku.

Zobacz także: „Ballada ptaków i węży”: poznaliśmy młodego Corolianusa Snowa w prequelu „Igrzysk Śmierci” [ZDJĘCIE]

RadioZET.pl/Filmweb.pl

The Gray Man - kadr z filmu
8 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix