Zamknij

Klątwa ciąży nad filmem? Gdy wchodzi do kin, wprowadzany jest lockdown

23.03.2021 15:47

"Psy i koty 3" to film, nad którym ciąży klątwa? Mogłoby się tak wydawać - gdy tylko pojawia się w kinach, to wprowadzany jest lockdown. O czym jest produkcja, która zyskała taką niechlubną sławę?

Kino
fot. Shutterstock

Klątwa ciąży nad filmem? Gdy wchodzi do kin, wprowadzany jest lockdown. Uwagę na to zwrócił portal gazeta.pl - jak się okazuje, gdy tylko produkcja "Psy i koty 3: Łapa w łapę" trafia to kin, to placówki zostają zamknięte z powodu kolejnego lockdownu. O czym opowiada film?

Zobacz także: "Prime Time" już w kwietniu na Netflix. Platforma zaskoczyła kupując debiut Jakuba Piątka

Film, nad którym ciąży klątwa? Gdy trafia do kin, wprowadzany jest lockdown

Film "Psy i koty 3: Łapa w łapę" miał premierę 6 listopada 2020 roku. Dokładnie dzień później wprowadzono w Polsce kolejny lockdown, a kina pozostały zamknięte. Dystrybutor podjął decyzję o ponownym wprowadzeniu filmu do kin i na nową datę wyznaczono 19 marca 2021 roku. I tym razem, dokładnie dzień wcześniej, wprowadzono lockdown. Produkcja ma ogromnego pecha, z tego powodu zaczęto żartować, że nad filmem krąży klątwa.

Jak podaje Onet - na ten moment nie jest pewne, jaki będzie kolejny krok dystrybutora filmu "Psy i koty 3: Łapa w łapę". A o czym opowiada film "Psy i koty 3: Łapa w łapę"? Zdradzamy poniżej.

loader

"Psy i koty 3: Łapa w łapę": o czym jest film?

"Psy i koty 3: Łapa w łapę" to film kierowany dla młodszych widzów. W produkcji koty i psy od lat toczą walkę. Jednak tym razem zespół niedoświadczonych agentów będzie próbował przywrócić porządek między dwoma gatunkami. Poniżej można zobaczyć zwiastun filmu "Psy i koty 3: Łapa w łapę".

Na ten moment nie jest pewne, kiedy film będzie można ponownie zobaczyć w kinie.

Zobacz także: Syn Vina Diesela pojawi się w "Szybkich i wściekłych"! Wiemy, kogo zagra

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Onet.pl/gazeta.pl