Zamknij

„Przystanek Alaska” wraca po 23 latach. Ponownie zobaczymy Roba Morrowa?

Redakcja
22.11.2018 10:44

Fani kultowego „Przystanku Alaska” mają powody do radości. Produkcja powraca na ekrany po 23 latach. Czy w nowych odcinkach serialu zobaczymy znane twarze, a w głównego bohatera ponownie wcieli się Rob Morrow?

„Przystanek Alaska” wraca po 23 latach. Ponownie zobaczymy Roba Morrowa?
fot. Instagram:@renewcanceltvdotcom

„Przystanek Alaska” można z pewnością nazwać jednym z seriali kultowych na całym świecie. Emitowana w Stanach Zjednoczonych w latach 1990-1995 produkcja została obsypana nagrodami, a w opinii wielu osób odmieniła rynek seriali telewizyjnych. Również w Polsce serial cieszył się ogromną popularnością i zdobył grono oddanych fanów. Krajowe stacje emitowały go aż do roku 2012.

Fabuła serialu opierała się na perypetiach doktora Joela Fleischmana, który przybywa na Alaskę, żeby odpracować studia medyczne. Zderzenie mieszkańca Nowego Jorku z realiami małego miasteczka Cicely oczarowywało widzów humorem i sennym sposobem narracji.

ZOBACZ TEŻ: "1983": Kiedy premiera nowego polskiego serialu?

Rob Morrow
fot. Instagram:@aseriesaday

„Przystanek Alaska” wraca na ekrany

Fani kultowego serialu mają powody do radości. Stacja CBS zapowiedziała, że „Przystanek Alaska” zostanie wznowiony po 23 latach nieobecności. Co więcej, produkcja nie będzie rebootem, więc widzowie ponownie zobaczą znajome twarze ulubionych postaci. Głównym bohaterem pozostanie doktor Fleischmann, w którego ponownie wcieli się Rob Morrow. Aktor jest również jednym z producentów wykonawczych.

Fleischaman powróci do dobrze znanego widzom miasteczka Cicely, aby wziąć udział w pogrzebie przyjaciela. Przy okazji odwiedzi starych znajomych oraz pozna nowe postacie, które mają mieć duży wpływ na rozwój fabuły. W produkcję zaangażowano Josha Branda i Johna Falsey'a odpowiedzialnych za oryginał z lat 90. Możemy więc spodziewać się onirycznego klimatu, za który widzowie pokochali „Przystanek” lata temu.

Jak na razie nie pojawiła się informacja o dacie premiery serialu. Nie wiadomo również, czy pojawi się on w telewizji, czy na jednej z platform internetowych.

RadioZET.pl/MF