Zamknij

"Przebojowe kino samochodowe Radia ZET" w Markach. Seans pod chmurką już 20 sierpnia

17.08.2022 12:35
Przebojowe kino samochodowe Radia ZET
fot. Radio ZET

Kino samochodowe Radia ZET i M1 to już nasza wakacyjna tradycja. W tym roku po raz trzeci wszystkich kinomaniaków zapraszamy na letnią trasę „Przebojowego kina samochodowego Radia ZET”. W każdą sobotę, po zachodzie słońca Radio ZET oraz centrum handlowe M1 zapraszają na letnie kino pod chmurką. Jak zawsze nie zabraknie dobrej zabawy i świetnych filmów. Przed nami kolejny wyjątkowy seans – tym razem w Markach już 20 sierpnia. 

Od początku lipca Radio ZET i centrum handlowe M1 zapraszają na Przebojowe Kino Samochodowe. W każdą sobotę, po zachodzie słońca Twój samochód zmieni się w salę kinową. Spotykamy się zawsze na parkingu tuż po godz. 20:00.

Przebojowe kino samochodowe Radia ZET [LISTA MIAST i DATY]

20 sierpnia "Przebojowe kino samochodowe Radia ZET" pojawi się przy centrum handlowym M1 w Markach. W zeszłym tygodniu słuchacze Radia ZET mogli obejrzeć „Green Book” w Zabrzu. Tym razem na ekranie pod chmurką zobaczymy wielki kinowy hit "Joker" - amerykański dramat psychologiczny na podstawie serii komiksów o postaci o tym samym imieniu wydawnictwa DC Comics, w reżyserii Todda Phillipsa, który napisał scenariusz wspólnie ze Scottem Silverem. Joaquin Phoenix otrzymał za główną rolę prestiżowego Oscara.

Sprawdź, czy Twoje miasto jest na liście tegorocznej trasy:

  • 20 sierpnia, Warszawa/Marki – „Joker”
  • 27 sierpnia, Poznań – „Burleska”

Słuchaj uważnie zapowiedzi na antenie Radia ZET, aby nie przegapić filmowego hitu. W najbliższą sobotę Centrum handlowe M1 Marki zaprasza na seans filmu „Joker”.

Każde kinowe spotkanie poprzedza Wasza ulubiona „Siła muzyki”. W soboty między godz. 17:00 a godz. 20:00 na żywo z centrum M1 nadajemy specjalne, plenerowe wydanie listy.

Wstęp do samochodowego kina Radia ZET jest bezpłatny. Zapraszamy na seanse wypełnione po brzegi Siłą Muzyki Radia ZET.

Kino samochodowe Radia ZET
fot. mat. prasowe