Zamknij

„Przebojowe kino samochodowe Radia ZET” w Częstochowie. Pokaz już 6 sierpnia

03.08.2022 15:00
Przebojowe kino samochodowe Radia ZET
fot. Radio ZET

Kino samochodowe Radia ZET i M1 to już nasza wakacyjna tradycja. W tym roku po raz trzeci wszystkich kinomaniaków zapraszamy na letnią trasę „Przebojowego kina samochodowego Radia ZET”. W każdą sobotę, po zachodzie słońca Radio ZET oraz centrum handlowe M1 zapraszają na letnie kino pod chmurką. Jak zawsze nie zabraknie dobrej zabawy i świetnych filmów Przed nami kolejny wyjątkowy seans – tym razem w Częstochowie już 6 sierpnia.

Od początku lipca Radio ZET i centrum handlowe M1 zapraszają na Przebojowe Kino Samochodowe. W każdą sobotę, po zachodzie słońca Twój samochód zmieni się w salę kinową. Spotykamy się zawsze na parkingu tuż po godz. 20:00.

Przebojowe kino samochodowe Radia ZET [LISTA MIAST i DATY]

6 sierpnia "Przebojowe kino samochodowe Radia ZET" pojawi się przy centrum handlowym M1 w Częstochowie. W zeszłym tygodniu słuchacze Radia ZET mogli obejrzeć „Babcię Gandzię” w Łodzi. Tym razem na ekranie pod chmurką zobaczymy „Cudowny chłopak” – film oparty na książce Raquel J. Palacio pod tym samym tytułem. Opowiada o przygodach Auggiego, który od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chłopiec próbuje udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd.

Sprawdź, czy Twoje miasto jest na liście tegorocznej trasy:

  • 6 sierpnia, Częstochowa – „Cudowny chłopak”
  • 13 sierpnia, Zabrze – „Green Book”
  • 20 sierpnia, Warszawa – „Joker”
  • 27 sierpnia, Poznań – „Burleska”

Słuchaj uważnie zapowiedzi na antenie Radia ZET, aby nie przegapić filmowego hitu. W najbliższą sobotę Centrum handlowe M1 Częstochowa zaprasza na seans filmu „Cudowny chłopak”.

Każde kinowe spotkanie poprzedza Wasza ulubiona „Siła muzyki”. W soboty między godz. 17:00 a godz. 20:00 na żywo z centrum M1 nadajemy specjalne, plenerowe wydanie listy.

Wstęp do samochodowego kina Radia ZET jest bezpłatny. Zapraszamy na seanse wypełnione po brzegi Siłą Muzyki Radia ZET.

Kino samochodowe Radia ZET
fot. mat. prasowe