Zamknij

Trwa „Przebojowe kino samochodowe Radia ZET”. Już 9 lipca pokaz w Czeladzi

06.07.2022 08:57

Kino samochodowe Radia ZET i M1 to już nasza wakacyjna tradycja. W tym roku po raz trzeci wszystkich kinomaniaków zapraszamy na letnią trasę „Przebojowego kina samochodowego Radia ZET”. W każdą sobotę, po zachodzie słońca Radio ZET oraz centrum handlowe M1 zapraszają na letnie kino pod chmurką. Przed nami kolejny wyjątkowy seans – tym razem w Czeladzi już 9 lipca. Jaki film będzie można obejrzeć?

Przebojowe Kino Radia ZET
fot. Radio ZET

Od początku lipca Radio ZET i centrum handlowe M1 zapraszają na przebojowe kino samochodowe. W każdą sobotę, po zachodzie słońca Twój samochód zmieni się w salę kinową. Spotykamy się zawsze na parkingu tuż po godz. 20:00.

Przebojowe kino samochodowe Radia ZET [LISTA MIAST i DATY]

9 lipca "Przebojowe kino samochodowe Radia ZET" stanie w Czeladzi przy tamtejszym centrum handlowym M1. Słuchacze Radia ZET będą mogli bezpiecznie i bezpłatnie obejrzeć „Narodziny gwiazdy”. Płomienny romans między dogasającą gwiazdą muzyki country a nieznaną piosenkarką zmienia ich życie na zawsze. Brawurowa gra Lady Gaga i Bradleya Coopera.

Sprawdź, czy Twoje miasto jest na liście tegorocznej trasy:

  • 9 lipca, Czeladź – „Narodziny gwiazdy”
  • 16 lipca, Radom – „Czwarta władza”
  • 23 lipca, Bytom – „Był sobie pies”
  • 30 lipca, Łódź – „Babcia Gandzia”
  • 6 sierpnia, Częstochowa – „Cudowny chłopak”
  • 13 sierpnia, Zabrze – „Green Book”
  • 20 sierpnia, Warszawa – „Joker”
  • 27 sierpnia, Poznań – „Burleska”

Słuchaj uważnie zapowiedzi na antenie Radia ZET, aby nie przegapić filmowego hitu. W najbliższą sobotę Centrum handlowe M1 Czeladź zaprasza na seans „Narodziny gwiazdy”.

Każde kinowe spotkanie poprzedza Wasza ulubiona „Siła muzyki”. W soboty między godz. 17:00 a godz. 20:00 na żywo z centrum M1 nadajemy specjalne, plenerowe wydanie listy.

Wstęp do samochodowego kina Radia ZET jest bezpłatny. Zapraszamy na seanse wypełnione po brzegi Siłą Muzyki Radia ZET.

Przebojowe kino Radia ZET2
fot.