Zamknij
Fantastyczne zwierzęta
  • Batman
  • Hazardzista
  • Avatar
  • 12 Zobacz
fot. Everett Collection/East News

Kino przebudza się z pandemicznego letargu. W ostatnich latach wiele premier kinowych zostało przełożonych na późniejsze terminy. Wiele wskazuje na to, że 2022 rok nie będzie nudny, a do kina będziemy chodzić często. Na jakie premiery kinowe czekamy w 2022 roku? Ujawniamy w naszej galerii.

Premiery kinowe 2022: na te filmy warto czekać. Kino ponownie będzie przyciągać widzów. Ostatnie lata były trudne - z powodu pandemii koronawirusa. Wstrzymano wiele premier, zawieszono prace na planach filmowych. Okazuje się, że filmowcy mimo to prężnie działali, a w nadchodzących miesiącach otrzymamy wiele premier kinowych. W naszej galerii zdradzamy, na co warto czekać.

Zobacz także: Harry Potter: jak zmienili się aktorzy związani z popularną serią?

Premiery kinowe 2022: na te filmy warto czekać [TYTUŁY, DATY PREMIERY]

W 2022 roku doczekamy się premier wielu ważnych filmów. Widzowie zobaczą między innymi film "Zaułek koszmarów"  - film z Bradleyem Cooperem, Toni Collette, Rooney Marą i Cate Blanchett. Jest to opowieść o losach Stantona, który spotyka na swojej drodze niezwykłe małżeństwo, pod którego wpływem postanawia zmienić swoje pechowe życie.

Do kin trafi też między innymi zapowiadany od miesięcy "Batman"Robertem Pattinsonem, ale też "Śmierć na Nilu" - film w reżyserii Kennetha Branagha wielokrotnie przegrywał z pandemią, ostatecznie jego premiera została zaplanowana na 11 lutego. Premiery doczeka się też produkcja "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a", w której doszło do zmiany obsady w ostatniej chwili - Mads Mikkelsen zastąpił Johnny'ego Deppa.

Co jeszcze warto zobaczyć w 2022 roku w kinie? Zdradzamy w naszej galerii.

Zobacz także: Zagrali w filmie, gdy byli dziećmi. Jak obecnie wyglądają i czym się zajmują?

RadioZET.pl