Zamknij

Powstaje sequel filmu "Dirty Dancing" z Jennifer Grey. Pojawiły się informacje o projekcie

11.05.2022 14:05

"Dirty Dancing" to jeden z najważniejszych filmów w historii kina. Po latach ma powstać sequel produkcji, w której pojawi się Jennifer Grey, czyli filmowa Baby. Co już wiadomo o projekcie?

Dirty Dancing
fot. Artisian Entertainment/Courtesy Everett Collection//East News

Powstaje sequel filmu "Dirty Dancing" z Jennifer Grey. Pojawiły się informacje o projekcie. Wiadomo już, że reżyserem produkcji został Jonathan Levine, znany między innymi z takich produkcji jak "Niedobrani" i "Wiecznie żywi". Kiedy można się spodziewać premiery?

Zobacz także: TOP filmy na Netflixie. "365 dni: Ten dzień" nie ma sobie równych [TOP 10]

Powstaje sequel filmu "Dirty Dancing" z Jennifer Grey. Pojawiły się informacje o projekcie 

"Dirty Dancing" to kultowy film z 1987 roku. W rolach głównych wystąpili Jennifer Grey i Patrick Swayze. Okazuje się, że produkcja doczeka się sequelu. Jennifer Grey ponowie wcieli się w filmową Baby. Na ten moment wiadomo, że bohaterka wróci do Kellerman Lodge, gdzie spotka młodą dziewczynę. Ich losy zaczną się przeplatać. Zapowiedziano również, że w filmie pojawią się kultowe i uwielbiane utwory z "Dirty Dancing" z 1987 roku.

Co więcej, jak podaje portal wprost.pl, Jonathan Levine powiedział, że najważniejszym dla niego aspektem było zaangażowanie do projektu Jennifer Grey. Reżyserowi zależy też na tym, by w obsadzie pojawiło się jak najwięcej bohaterów z oryginalnej wersji "Dirty Dancing". Nie jest na razie pewne, w jaki sposób zostanie wytłumaczona nieobecność bohatera, w którego wcielił się Patrick Swayze. Aktor zmarł w 2009 roku.

loader

"Dirty Dancing": kiedy sequel filmu trafi do kin?

Premiera "Dirty Dancing" jest zaplanowana na 2024 rok.

Zobacz także: Twórca nowego "Bonda" oskarżony o molestowanie seksualne: "Chciał żebym udawała jego siostrę"

RadioZET.pl