Zamknij

Popularne filmy i seriale na Netflix. Te tytuły powinien znać każdy kinoman [TOP 10]

22.11.2021 13:27

Netflix podaje listę filmów i seriali, które są niezwykle popularne. Na pierwszym miejscu znalazł się serial inspirowany popularną grą internetową, czyli "Arcane: League of Legends". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Arcane League of Legends
fot. Courtesy of Netflix

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy jest pomocny w wyborze odpowiedniego tytułu. Na podium znalazł się serial "Arcane: League of Legends". Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce?

Zobacz takżeNetflix opublikował listę największych hitów w historii platformy [TYTUŁY]

Popularne filmy i seriale na Netflix. Te tytuły powinien znać każdy kinoman [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Obecnie na pierwszym miejscu znajduje się serial "Arcane: League of Legends" oparty na popularnej grze internetowej.Serial przedstawia losy dwóch sióstr, walczących po przeciwnych stronach w wojnie pomiędzy miastami Piltover i Zaun. Na drugim miejscu znalazł się natomiast najdroższy film w historii platformy Netflix, czyli "Czerwona nota". W produkcji występują m.in. Gal GadotDwayne Johnson i Ryan Reynolds. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun.

Podium zamyka nowy, koreański serial o tytule "Hellbound". To kolejna produkcja, zaraz po "Squid Game", z tego kraju, która bije rekordy popularności. Tym razem w serialu "Hellbound" religia przeplata się z krwawą polityką. W produkcji pozaziemskie istoty wydają wyroki i wysyłają ziemian do piekła.

W zestawieniu znalazł się też między innymi świąteczny hit z Vanessą Hudgens ("High School Musical"), czyli "Zamiana z księżniczką 3". Widzowie oglądają wciąż serial "Sprzątaczka", a najmłodsi najwięcej uwagi poświęcają "Psiemu patrolowi". Co jeszcze cieszy się obecnie zainteresowaniem użytkowników Netflixa? Poniżej podajemy szczegóły.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Arcane: League of Legends"
  2. "Czerwona nota"
  3. "Hellbound"
  4. "Zamiana z księżniczką 3"
  5. "Agent i pół"
  6. "Psi patrol"
  7. "Jak zostać gwiazdą"
  8. "Cowboy Bebop"
  9. "Krudowie"
  10. "Sprzątaczka"
loader

Zobacz także„Ozark“: nowy teaser 4. sezonu zapowiada dramatyczne wydarzenia [WIDEO]

RadioZET.pl