Zamknij

Popularne filmy i seriale na Netflix. Te tytuły oglądają obecnie Polacy [TOP 10]

29.11.2021 13:28

Netflix podaje listę filmów i seriali popularnych na platformie. Na pierwszym miejscu znalazła się francuska komedia o tytule "Rozpieszczone bachory". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Świąteczny zamek
fot. Mark Mainz/Netflix

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy pomaga w wyborze odpowiedniego tytułu. Na podium znalazła się francuska komedia "Rozpieszczone bachory". Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce?

Zobacz także: Netflix podaje nowości na grudzień 2021. Lista premier filmów i seriali [TYTUŁY]

Popularne filmy i seriale na Netflix. Te tytuły oglądają obecnie Polacy [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Obecnie na pierwszym miejscu znajduje się francuski film o tytule "Rozpieszczone bachory". Jest to opowieść o losach rozpieszczonego rodzeństwa. Muszą się oni nauczyć radzić sobie w życiu w momencie, gdy ich bogaty ojciec zaczyna udawać przed śmiercią utratę fortuny, by utrzeć im nosa.

Na drugiej pozycji znalazł się film świąteczny produkcji Netflixa o tytule "Świąteczny zamek". To znak, że święta tuż- tuż. Film opowiada o życiu pisarki bestsellerów. Kobieta ucieka przed wielkim skandalem do Szkocji, gdzie wpada jej w oko pewien zamek. Planuje go kupić, by znaleźć nowe miejsce do pisania książek. Okazuje się, że nie będzie tak łatwo go zdobyć - przynajmniej postara się o to jego właściciel, czyli nadęty książę.

Podium zamyka kryminalny film z 2016 roku o tytule "Jak Reacher: Nigdy nie wracaj" z Tomem Cruisem w roli głównej. W produkcji Jack musi oczyścić swoje dobre imię i tym samym odkryć, kto stoi za spiskiem rządowym.

Na popularności nie tracą natomiast takie produkcje jak "Psi patrol", "Czerwona nota" czy "Sprzątaczka". W zestawieniu pojawia się coraz więcej świątecznych hitów. Co ciekawe, w obecnych TOP Netflixa nie znalazł się hit ostatnich miesięcy, czyli "Squid Game". Co jeszcze cieszy się obecnie zainteresowaniem użytkowników Netflixa? Poniżej podajemy szczegóły.

loader

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Rozpieszczone bachory"
  2. "Świąteczny zamek"
  3. "Jack Reacher: Nigdy nie wracaj"
  4. "Chłopiec zwany Gwiazdką"
  5. "Poobijana"
  6. "Psi patrol"
  7. "Hellbound"
  8. "Arcane League of Legends"
  9. "Czerwona nota"
  10. "Sprzątaczka"

Zobacz także: Netflix wydaje miliardy studio od efektów specjalnych, które stworzyło świat "Gry o tron"RadioZET.pl