Zamknij

Popularne filmy i seriale na Netflix. Serial o wikingach nie ma sobie równych [TOP 10]

28.02.2022 12:50

Netflix podaje listę filmów i seriali popularnych na platformie. Największym zainteresowaniem cieszy serial osadzony w świecie wikingów. Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Wikingowie Walhalla
fot. Bernard Walsh/Netflix

Co warto obejrzeć na NetflixieRanking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim serial o "Wikingowie: Walhalla", który przedstawia historię legendarnych wojowników. Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Zobacz także: Netflix zniknie z Rosji? Ukraina prosi serwis o zablokowanie usługi

Popularne filmy i seriale na Netflix. Serial o wikingach nie ma sobie równych [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazł się serial "Wikingowie: Walhalla". Jest to sequel popularnego serialu "Wikingowie". Od wydarzeń przedstawionych w "Wikingach" minęło sto lat. Pojawiają się nowi bohaterowie, który próbują zapisać się na kartach historii. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun.

Drugą pozycję zajmuje serial "Kim jest Anna?" opowiadający o jednej z największych oszustek współczesnego świata. Jest to produkcja oparta na prawdziwych wydarzeniach. Anna Sorokin, podając się za niemiecką dziedziczkę fortuny, oszukała śmietankę towarzyską Nowego Jorku, wyłudzając od nich ogromne pieniądze. Serial nie traci na popularności, mimo tego, że minęły już tygodnie od jego premiery.

Podium zamyka francuski film o tytule "Bez wytchnienia". Film przedstawia losy skorumpowanego policjanta. Mężczyzna chciał zrobić wszystko, by ukryć wypadek. Wszystko zmienia się w momencie, gdy tajemniczy świadek zaczyna przesyłać mu pogróżki.

W zestawieniu znajdziemy ponownie popularny serial dla dzieci, czyli "Psi patrol", zniknął natomiast film "Teksańska masakra piłą mechaniczną". Co jeszcze jest obecnie popularne na Netflixie? Podjemy szczegóły.

loader

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  • "Wikingowie: Walhalla"
  • "Kim jest Anna?"
  • "Bez wytchnienia"
  • "Ktoś z nas kłamie"
  • "Psi patrol"
  • "Miłość jest ślepa"
  • "Muszę o tobie zapomnieć"
  • "Toy Boy"
  • "Zjazd rodzinny u Madei"
  • "Filuś i Kubuś"

Zobacz także: „Ozark“: zwiastun i data premiery finałowych odcinków hitu Netflixa [WIDEO]
RadioZET.pl/

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET