Zamknij

Popularne filmy i seriale na Netflix. Mnóstwo nowości na kolejny tydzień [TOP 10]

17.01.2022 11:17

Netflix podaje listę filmów i seriali popularnych na platformie. Pierwsze miejsce nie uległo zmianie - na platformie wciąż dominuje film "Jak pokochałam gangstera". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Bez wahania
fot. Sergei Bachlakov/Netflix

Co warto obejrzeć na NetflixieRanking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy od tygodnia oglądają przede wszystkim polski film o tytule "Jak pokochałam gangstera". Użytkownicy oglądają też popularne seriale. Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Zobacz także: Kino podrożeje: największe sieci zapowiadają podwyżkę cen

Popularne filmy i seriale na Netflix. To trzeba zobaczyć [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazł się film "Jak pokochałam gangstera". Produkcja pojawiła się na platformie 5 stycznia 2022 roku i od tego czasu nie słabnie jej popularność. W produkcji poznajmy wzloty i upadki jednego z największych gangsterów w historii Polski, czyli Nikodema "Nikosia" Skotarczaka.

Na drugim miejscu jest nowość, czyli film "Bez wahania". Jest to opowieść o losach Grace Miller. Kobieta jest autorką kryminałów. Pewnego jej siostra zostaje zamordowana, Grace postanawia wykorzystać w praktyce to, czego się nauczyła pisząc książki. Jest to oryginalna produkcja Netflixa. W roli głównej wystąpiła Alyssa Milano. Podium zamyka serial "Archiwum 81". W produkcji śledzimy historię Dana Turnera, archiwisty, który odnawia zniszczone nagrania wideo z 1994 roku. Nie jest świadomy zagrożenia - tak naprawdę rekonstruuje pracę dokumentalistyki, która prowadziła śledztwo w sprawie groźnej sekty.

W zestawieniu znajdziemy też inne nowości, m.in. "The Fall' czy finałowy sezon serialu "After Life". Z zestawienia nie znikają hity ostatnich tygodni, czyli "Nie patrz w górę", "Wiedźmin" czy "Zostań przy mnie".

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Jak pokochałam gangstera"
  2. "Bez wahania"
  3. "Archiwum 81"
  4. "Zostań przy mnie"
  5. "The Fall"
  6. "Wiedźmin"
  7. "Psi patrol"
  8. "Nie patrz w górę"
  9. "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"
  10. "After Life"
loader

Zobacz także: "The Morning Show", sezon 3: czy będzie trzeci sezon serialu na Apple TV+? [DATA]

RadioZET.pl